Ana Sayfa Genel OGX Coconut Milk serisi

OGX Coconut Milk serisi

628
ogx coconut milk

Hindistan cevizi sütü, saç foliküllerini besleyen ve saç gelişimini hızlandıran çok çeşitli temel besin maddelerini içerir. Saçlara doğal nem kazandırarak kökten uca besleyen ve kırılmalara karşı saçı koruyan yepyeni bir ürün ile tanışmaya hazır mısınız? “Güzellik, saf ve sade” mottosuyla saça ihtiyacı olan her şeyi veren OGX serisi ile yaz öncesi saçlarınız hak ettiği değeri görecek…

OGX Coconut Milk serisi

ogx coconut milk

Besleyici Coconut Milk Şampuan ve Bakım Kremi

Formülündeki Hindistan Cevizi Sütü, yumurta beyazı proteini ve Hindistan Cevizi Yağı kırılgan saçları beslemeye yardımcı olur. Tropik bir gezintiye çıkmışçasına duyularınızı uyaran bu egzotik formül, saçlarınızı neme doyurur, saçlarınıza güç ve esneklik katar. Lüks kremsi dokusu ile ışıltılı ve ipeksi yumuşaklıkta saçlara kavuşmaya hazır mısınız? Saçları nazikçe nemlendiren şampuan ve bakım kremi aynı zamanda yabancı maddelerden saçı temizler.

OGX, Coconut Milk şampuan, 69.9* TL / OGX, Coconut Milk Bakım Kremi, 69.9* TL

Besleyici ve Kırılma Karşıtı Coconut Milk Serum

Formülündeki Hindistan Cevizi sütü, yumurta beyazı proteini ve Hindistan Cevizi yağı, kırılgan saçları beslemeye yardımcı olur. Saçlarınıza güç ve esneklik katan serum, yıpranmış saçlarınızı ve saç derinizi de onarır. Çatallaşmış saç uçlarını onaran serum aynı zamanda kabaran saçlarınızı da dinginleştirir.

OGX, Coconut Milk Serum, 69.9* TL

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂