Gratis’ten her yaşa uygun yeni kozmetik markası Beaulis

576
beaulis

Gratis’in yeni markası Beaulis, yeni neslin trendlerini makyaj çantalarına taşıyacak. Beaulis, sade ambalaj tasarımları, trend renkleri, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri ile dikkat çekiyor.

Gratis’in Beaulis markası; dinamik, yalın ve tarz sahibi marka kimliği ile her yaş grubuna uygun yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri makyaj çantalarına taşıyacak. “Biz böyle güzeliz” sloganı ile satışa sunulan Beaulis markası, Gratis’in 10 yıldır tüketici taleplerini takip ederek edindiği tecrübeler doğrultusunda makyajda trend renk ve ürünleri takip etmek isteyenler için yaratıldı.

Uluslararası üreticiler ile çalışılan Beaulis markasının koleksiyonunda yüz, göz, dudak ve tırnak kategorisinde 4,95 TL ile 29,90 TL arasındaki fiyatlarla 200’e yakın ürün bulunuyor. Beaulis’in yüz grubunda allıktan aydınlatıcıya, fondötenden pudraya, makyaj bazından sabitleyiciye kadar 19 farklı ürün; göz grubunda far paletlerinden kaş kitlerine, göz kaleminden maskaralara kadar 22 farklı ürün; dudak grubunda likit rujlardan dudak parlatıcılarına ve dudak kalemine kadar 7 farklı ürün; tırnak grubunda ise 22 farklı renk seçeneği bulunan ojeler yer alıyor. Kısa bir süre önce raflardaki yerini alan Gratis’in yeni markası Beaulis’in öne çıkan ürünleri ise şöyle:

beaulis

Bake It Terracotta Allık

Yanakları doğal bir şekilde renklendiren Beaulis Bake It Terracotta Allık, cilt yüzeyinde kolayca dağılan yapısı sayesinde ipeksi ve yumuşak bir his sağlıyor. Doğal, canlı ve aydınlık bir görünüm sunan Beaulis Bake It Terracotta Allık 26,95 TL’den satışa sunuluyor.

Glaze It Highlighter
Beaulis Glaze It Toz Aydınlatıcı, uygulama sonrasında ışığın eşit bir şekilde yayılarak kusurları gizlenmesine ve cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Cilde göz alıcı ve parlak bir görünüm sağlayan Beaulis Glaze It Toz Aydınlatıcı 17,95 TL’den satışa sunuluyor.

Retouch It Eye & Cheek Palette
Birbiri ile uyumlu renklerin yer aldığı Beaulis Retouch It Allık ve Far Paleti, hem göz hem de yüz makyajında kullanım için ideal bir seçenek oluşturuyor. Beaulis Retouch It Allık ve Far Paleti 29,95 TL’den satışa sunuluyor.

Catch It Far Paleti
Beaulis’in 10 farklı renk seçeneğinin yer aldığı Catch It Far Paleti, kolay dağılan yüksek pigmentli renkleri ile göz kapaklarında topaklanma olmadan istenilen renge ulaşılmasını sağlıyor. Mat ve sedefli renk seçeneklerinin bulunduğu Beaulis Catch It Far Paleti 26,95 TL’den satışa sunuluyor.

Define It Maskara
Kirpikleri tek tek ayırırken yoğun hacim veren Beaulis Define It Maskara, dip kısmına doğru kalınlaşan girintili çıkıntılı fırçası ile göz makyajında derin ve belirgin bakışlar sağlıyor. Beaulis Define It Maskara 21,95 TL’den satışa sunuluyor.

Drag It Dipliner
Kirpik çizgisi boyunca mat ve istenilen kalınlıkta çizgiler oluşturulmasına yardımcı olan Beaulis Drag It Keçe Uçlu Dipliner, yüksek renk veriminin yanı sıra suya dayanıklı ve çabuk kuruyan yapısı sayesinde tüm gün kalıcılık sağlıyor. Beaulis Drag It Dipliner 17,95 TL’den satışa sunuluyor.

Surf It Lip Gloss
Parlak, kremsi ve yoğun renk veren yapısı sayesinde dudaklarda kalıcılık sağlayan Beaulis Surf It Likit Parlak Ruj, yumuşak fırçası sayesinde kolay bir kullanım sağlıyor. Birbirinden canlı renk seçeneğinin bulunduğu Beaulis Surf It Likit Parlak Rujlar 14,95 TL’den satışa sunuluyor.

Crush It Lipstick
Yoğun pigmentli formülü sayesinde tek sürüşte dudaklarda istenilen rengin pürüzsüz bir şekilde görünmesini sağlayan Beaulis Crush It Rujlar, her cilt tonuna uyabilecek nude, kahverengi, pembe ve kırmızı tonlar içeren renk yelpazesi ile 12,95 TL’den satışa sunuluyor.

Print It Dudak Kalemi
Dudak makyajının tamamlayıcısı Beaulis Print It Dudak Kalemi, hassas ve yumuşak ucu sayesinde dudak çizgisi boyunca kayarak, rujun çevrelenmesini sağlıyor. Yoğun renkleri ve uzun süre kalıcılık sağlayan formülü ile Beaulis Print It Dudak Kalemi 6,95 TL’den satışa sunuluyor.

Paint It Oje
Beaulis’in 22 farklı renk seçeneği bulunan Paint It Ojeleri, tek katta istenilen rengi verirken, geniş fırçası ile uygulama rahatlığı sağlıyor. Rengarenk tırnaklar ile stilini yansıtmak isteyenlerin tercihi olacak Beaulis Paint It Ojeler 4,95 TL’den satışa sunuluyor.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂