Türkiye pazarına yeni kozmetik markası Le Lac

303
le lac kadife krem

Lotus Kozmetik, Le Lac markası ile 12 çeşit kozmetik ürünü satışa sunmuş. Lotus Kozmetik’in bir markası olan Le Lac, Morhipo‘dan Rossmann mağazalarına kadar pek çok yerde satışa girmiş ancak henüz pek kimsenin bilip duymadığı bebek bir marka. Lotus Kozmetik de bugüne kadar Türkiye’de pazarda olan markalardan değil anladığım kadarıyla. Ortadoğu ülkelerinde aktif olan marka bu seri ile Türkiye pazarına da girmiş bulunuyor. Le Lac ürünleri arasında incelediğimde en merak ettiğim ürün açık ara Le Lac Kadife Krem oldu. Vücut pudrası, roll-onları ve masaj yağları da seride mevcut. Ancak benim radarıma bu kadife krem girdi. Denediğimde mutlaka yorumlarımı yazacağım.

Markadan gelen bilgilendirme yazısı şöyle:

2011 yılından beri kozmetik alanında dünyanın farklı coğrafyalarında ülkemizi başarı ile temsil eden Lotus Kozmetik şimdi LE LAC markası ile Türkiye’de.

8 ayrı koku altında esansları İspanya’da özel olarak üretilen, formülleri Almanya’da hazırlanan LE LAC ürünleri; 12 farklı ürün çeşidi ile tarzını yaşamına yansıtmayı seven kadınların hayatına yepyeni bir boyut katıyor.

Zenginleştirilmiş içeriği ve baş döndürücü kokusuyla, size gün boyu kalıcı bir deneyim sunan Le Lac Body Mist vücut parfümleri; koku seçenekleri ve cildinizde yarattığı kadife his ile vazgeçilmeziniz olacak Le Lac Velvety Kadife Krem, alkolsüz formülü sayesinde en hassas ciltlerde bile kullanılabilen Le Lac Body Cream Katı Parfüm; sakinleştirici etkisi ile rahat bir uyku için yardımcı olan yastık parfümü ile ilk görüşte aşk yaşayacağınız birbirinden yenilikçi Le Lac ürünlerine, gittigidiyor, N11, hepsiburada, morhipo, trendyol ve 1v1y gibi online satış kanallarından ulaşmak mümkün..

İçeriğinde paraben, alüminyum gibi zararlı maddeler olmayan, hayvanlar üzerinde test edilmemiş LE LAC ürünleri, bilinçli kullanıcıların güvenle tercih edecekleri bir marka olmasıyla öne çıkıyor.

2011’den beri yaptığı ihracatlarla ülkemizi kozmetik alanında yurtdışında başarı ile temsil eden Lotus Kozmetik “Le Lac” markasını Türkiye’de de satışa sundu.

Esansları İspanya’dan gelen 8 ayrı koku altında formülleri Almanya’da hazırlanan kadife krem, katı parfüm, yastık parfümü gibi birbirinden yenilikçi 12 farklı ürün ile toplam 96 ürün gamı olan Le Lac markası tüm online kanallarda satışta.

Lotus Kozmetik genel müdürü Haluk Sert içeriğinde paraben, alüminyum gibi zararlı maddeler olmayan, hayvanlar üzerinde denenmemiş Le Lac ürünlerini bilinçli Türk kullanıcısının seveceğini ve güvenle kullanabileceklerini söyledi.

Le Lac markasını çok yakında seçkin mağazalarda da bulabileceğiz.

Lotus Kozmetik Hakkında:

Lotus Kozmetik 2011’den beri yenilikçi, çevreye saygılı, insan sağlığına hassas üretim anlayışı ve tasarım ekibimizin tarafından incelikle hazırlanan ürünleri ile başta Suudi Arabistan, Katar, Yemen gibi Ortadoğu ülkeleri olmak üzere Ukrayna, Tanzanya ve Kuzey Afrika’da geniş bir ihracat ağına sahip kozmetik alanında dünyanın farklı coğrafyalarında ülkemizi başarı ile temsil etmektedir.

Formülleri Almanya’da hazırlanan ve esansları İspanya’da özel olarak üretilen LE LAC ürünleri; her biri 12 üründen oluşan 8 ayrı koku serisi ile tarzını yansıtmayı seven kadınların hayatına yepyeni bir boyut katmayı amaçlıyor.

Birbirinden yenilikçi Le Lac ürünlerine, gittigidiyor, N11, hepsiburada, morhipo, trendyol ve 1v1y gibi online satış kanallarından ulaşmak mümkün.

Instagram: @lelaccosmetics Facebook:@lelaccosmetics / W: http://lelaccosmetics.com