L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı serisi

698

Loreal Paris Sunkiss Renk Açıcı serisi “Saçımın rengi daha açık olsa” diyenlerin imdadına yetişiyor.

L’Oréal Paris Sunkiss Jel ve Sprey, saç renginizi aşamalı olarak açarken amonyaksız, hoş kokulu formülü ile besleyici içeriği saçlarınızı yumuşacık yapar! Doğal güneş ışığı etkisi ile koyu kahverengiden sarıya tüm saç renklerini her kullanımda aşamalı olarak açan Sunkiss ile saç renginizin kontrolü tamamen sizde! Dilediğiniz kadar süre kullanarak istediğiniz rengi elde edebilirsiniz.

Sunkiss Renk Açıcı Jel

L’Oréal Paris Sunkiss Renk Açıcı Jel

L’Oréal Paris’in Sunkiss Renk Açıcı Jel, kahverengiden sarıya tüm saç renklerini her kullanımda aşamalı bir şekilde açar. Jel yapısı sayesinde ıslak ya da kuru saça uygulaması çok kolay. Sunkiss Jel’i uyguladıktan sonra kurutma makinası ya da güneş yardımı ile kurutmak yeterli!

L'Oreal Colorista ile saç makyajı yap, #renklerleoyna

L’Oréal Paris Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey

L’Oréal Paris Sunkiss Tropical Renk Açıcı Sprey koyu kahverengiden sarıya tüm saç renklerini her kullanımda aşamalı bir şekilde açar. Sprey formatı ile hızlı ve kolay uygulama sağlayan Sunkiss Tropical saça uygulandıktan sonra ellerle saçı dağıtarak denizden yeni çıkmış gibi doğal ve dağınık saç görünümüne kavuşturur!

Doğal ve ışıltılı bir saç rengine ulaşmak isteyen herkes, yazın vazgeçilmezi haline gelen Sunkiss Renk Açıcı Jel ya da Sprey’i, ister tüm saçına ister modası geçmeyen ombre etkisini yaratmak için saç uçlarına ya da açılması istenen saç tutamına kolayca uygulayabilir.

Yazın ışıltısını saçlarına taşımak isteyenler, kuru ya da nemli saçlarına istedikleri miktarda Sunkiss Renk Açıcı Jel ya da Sprey’i uygulayarak durulama gerektirmeden istedikleri görünüme kolaylıkla ulaşabilirler!

Önerilen Tüketici Fiyatı

Sunkiss Renk Açıcı Jel fiyatı: 22,99
Sunkiss Tropikal Renk Açıcı Sprey fiyatı: 24,99

Gizem Aydoğan

Facebook/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan