Ana Sayfa #GizemYazio Markalar Nuxe İle 10 Yaş Daha Genç Bir Görünüm İçin Super Serum

Nuxe İle 10 Yaş Daha Genç Bir Görünüm İçin Super Serum

88

Yüksek performanslı formülüyle cilt üzerinde gözle görünür sonuçlar sunan evrensel bakım ikilisi Super Serum [10] ve Super Serum [10] Eye’ı keşfedin.

Nuxe, ilk defa yağ ve yaşlanma karşıtı alanlarındaki uzmanlığını tek bir serumda bir araya getiriyor. Hyalüronik Asit ile zenginleştirilen formülü, binlerce botanik mikro yağ kürecikleri ile doldurularak cilde nüfuz eder.

Bu serumun birkaç damlası, cildi anında daha parlak, dolgun ve pürüzsüz hale getirmek için yeterlidir. Gün geçtikçe ince çizgi görünümü azalır, cilt daha sıkı ve daha eşit tonlu hale gelir.

Super Serum [10] Eye İle 10 Yaş Daha Genç Görünen Bir Göz Çevresi

Super Serum [10]’un tüm yaşlanma karşıtı özellikleri, narin ve hassas göz çevresi için özel tasarlanmış şekilde bulunur.

Günlük uygulanan Super Serum [10] Eye, ince çizgiler, yorgunluk belirtileri, koyu halkalar ve şişkinlik üzerinde 360 derece iyileşme sağlar. Birkaç haftalık kullanım sonrası, 10 yaş genç görünen bir göz çevresine kavuşulur.

İlgili: Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) yorumları

Super Serum [10] kullananların yüzde 84’ü için daha pürüzsüz, yüzde 71’i için daha sıkı ve yüzde 81’i için daha eşit tonlu bir cilt görünümüne ulaşır(2). Super Serum [10] Eye kullananların yüzde 97’si için daha genç görünen bir göz çevresine kavuşulur, yüzde 100’ü için koyu halkalar azalır ve %97’si için daha pürüzsüz bir göz çevresine kavuşulur.(5).

Tavsiye edilen tüketici fiyatları: 

Super Serum [10] 30 ml 1.400 TL

Super Serum [10] Göz 1.000 TL