Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) yorumları

9219

Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) yorumları çok merak ediliyor. Hem saç hem yüz hem de vücut için kullanılabilen çok amaçlı bir kuru yağ ve dünyada her 6 saniyede 1 adet sattığı söylenen bir ürün. Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) kullananların yorumlarını bekliyorum ve kendi Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) yorumu için sizi hiç bekletmeden sadede geliyorum.

Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) özellikleri

Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) içinde fındık yağı, tatlı badem, hodan yağı, sarı kantaron, macadamia bitkisi ve kamelya bitkisi bulunuyor.

Nuxe kuru yağ kullanıcı yorumları

E vitamini içeren Nuxe kuru yağın içeriğinin %97,8’i doğal. Yani neredeyse tamamen doğal bir ürün. İçinde silikon yok. 2 çeşidi bulunan Nuxe kuru yağın (Nuxe huile prodigieuse) biri ışıltılı biri ışıltısız. Işıltılı olan özellikle dekolte bölgesinde ve özel davetlerde müthiş görünüyor. Işıltısız olan Nuxe kuru yağı ise istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz.

Nuxe kuru yağ (Nuxe huile prodigieuse) yorumları

Bu yağın en sevdiğim yanı kesinlikle kokusu. Ben böyle bir koku bilmiyorum. Parfümünü yapsınlar kullanırsınız öyle güzel kokuyor. Dokusu yağ gibi ama hissi yağ gibi değil. Hemen emiliyor. Sanki farklı tür bir nemlendirici krem sürmüşsünüz gibi.

Nuxe kuru yağ saça nasıl uygulanır?

Nuxe kuru yağı saç uçlarına ve diplerine sürebilirsiniz. Ben saç fırçasına sıkarak tararken saçlarıma dağıtmayı seviyorum ancak malum benim saçlarım çok kısa. Daha uzun olanlar uçlarına direkt sıkabilirler. Sonra sıcak suyla ıslatılmış bir havluyu başınıza sarın ve Nuxe kuru yağın iyice emilmesini sağlayın. Sonra duşa girebilirsiniz.

Nuxe kuru yağ yüze nasıl uygulanır?

Yüze yağ uygulamak benim pek alışkın olduğum bir durum değil. Yağlı hissi gerçekten hiç sevmiyorum. O nedenle yüze pek uygulamadım. Ama makyaj temizleyicisi olan kullandım ve gayet memnun kaldım. Hem temizledi hem de nemlendirdi. Çok yağlı bir his de bırakmadı.

Nuxe kuru yağı fondöten ile de karıştırabilirsiniz. Fondötenin dokusunu daha akışkan hale getirir. Hele ki ışıltılı Nuxe kuru yağı fondöten ile karıştırırsanız gece makyajı için ışıl ışıl bir sonuç elde edebilirsiniz.

Nuxe kuru yağını makyaj pamuğuna sıkıp cildinize de direkt nemlendirici gibi uygulayabilirsiniz.

Nuxe kuru yağ vücuda nasıl uygulanır?

Vücuda banyodan çıktıktan sonra sürebilirsiniz. Ben illa ki bir 5-10 dakika bekliyorum ki emilimi kolaylaşsın. Direkt kıyafet giymiyorum. Yoksa kıyafete bulaşabiliyor.