Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli

631
Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli

Biberli masaj jeli veya kremi denilince akla ilk Şanlı markasının eczanelerde satılan aslında Çinli Tiger kapsikumlu yani acı biberli merhemin yerli türevi olan biberli krem gelir aklıma. Eczanelerde hem minik hem büyük kutuda satılan Şanlı markasından sonra Dr. C. Tuna da biberli masaj jelleri ile piyasaya sunulmuş. Denemeden yorum yapmamak lazım ama bu acı biberli ürünler bana pek cazip geliyor.

Dr. C. Tuna Biberli Masaj JeliDr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli

Kırmızıbiberin doğadan gelen gücü, yorgun vücuda anında rahatlık hissi veriyor. Özel sorunlara yönelik ürünler bulabileceğiniz Dr. C. Tuna Serisi, Biberli Masaj Jelleri ile cildinizin yenilenmesine yardımcı oluyor. Yeni formülüyle daha etkili çözüm sunan jel, masaj yapılan bölgede rahatlama sağlıyor, spordan ve yürüyüş yapmadan önce sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda arka bacak, baldır ve karın bölgesinde sıkılaştırmayı destekleyen Biberli Masaj Jelleri, kadınların son dönemdeki bakım ritüellerinin de değişilmez parçası olarak öne çıkıyor.

Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinleten ve sakinleştiren Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli, uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucunda yorulan bacaklarda yumuşama hissi yaşatıyor. Sabah ve akşam kullanılabilen jeli, yorgun bölgelere az miktarda sürebilir ve hafifçe masaj yapabilirsiniz. Hızlı bir şekilde emilen Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli, yağlanmıyor ve uzun süre ferahlık hissi veriyor.

DR. C. TUNA İKİ KAT ETKİLİ BİBERLİ MASAJ JELİ

Serinin bir diğer ürünü Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli, iki kat yoğunlaştırılmış yeni formülü ile ruhunuz dinlendirirken cildinizi nemlendiriyor ve tazeliyor. Eşsiz masaj keyfinin yanı sıra verdiği serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı oluyor. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa uygulayabileceğiniz jel, sürüldüğü alanda çabuk emiliyor ve kalıntı bırakmıyor.

Dr. C. Tuna Biberli Masaj Jeli 500 ml – 34,99 TL
Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 125 ml – 19,99 TL
Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 250 ml – 23,99 TL

Ürünlerin HepsiBurada linklerini koyuyorum:

Farmasi Paprika&Chili Acı Biber Masaj Jeli 500 Ml Kavanoz

Farmasi Dr. C. Tuna İki Kat Etkili Biberli Masaj Jeli 125Ml

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂