Revlon 16 saat kalıcı ruj ürünü Colorstay Overtime

1368

Revlon 16 saat kalıcı ruj ürünü Colorstay Overtime ruju incelemesi ve yorumları

Kalıcı rujlar ilk çıktığında Avon’un bir tanesini denemiş ancak bir süre sonra dudaklarımda kalıp gibi kaldığını görünce pek hoşlanmamıştım. O gün bugündür kalıcı rujlara karşı tepkiliyim. Lakin 16 saat kalıcılık vaadeden hem de dudak kenarlarında iz bırakmayan kalıcı ruj yorumlarını görünce Colorstay Overtime Revlon 16 saat kalıcı ruj için önyargımı bir kenara bıraktım. Watsons mağazalarında satılan Revlon Colorstay Overtime ruj 55 TL civarında. Watsons’tan indirimde her şey almaya alışkın olduğumuz için fiyat fazla gelebilir ancak birazdan okuyacağınız ruj yorumları sonrası bence bir daha düşüneceksiniz.

Revlon 16 saat kalıcı ruj Colorstay Overtime incelemesi

Revlon Colorstay Overtime

Revlon Colorstay Overtime rujunun en güzel yanlarından biri ister mat ister parlak kullanabiliyor olmanız. Çift taraflı haznesi var ve bir tarafında renkli ruj kısmı diğer tarafında ise şeffaf parlak gösteren ruju mevcut. Dolayısıyla mat sürdükten sonra sıkılırsanız parlak da kullanabilirsiniz.

Revlon 16 saat kalıcı ruju sürüp gün içerisinde kahve, çay, su ne gelirse önüme bilerek içtim ki zamanında Avon ile yaşadığım tatsız olayı yaşamayayım diye. Bu arada bahsettiğim yıllar 10 sene öncesi tabi Avon da muhtemelen müthiş kalıcı rujlar çıkarmıştır ama işte insan bir kere beğenmeyince mesafeli duruyor.

O kadar çay kahve içmeme rağmen dudak kenarlarımı kurutmadı, kenarlarda toparlanıp birikmedi veya renginden bişey kaybetmedi. En son wet’n wild iyi bir performans göstermişti bu konuda.

Revlon Colorstay Overtime ruju beni bir konuda daha şaşırtmayı başardı çünkü çay, kahve veya suyla çıkmadığı gibi krem bazlı bir makyaj temizleyici ile çıkarmaya çalıştığımda bile kolayca temizlenmedi. Sanırsınız dudağa yapışmış gibiydi.

Revlon 16 saat kalıcı ruj bende 16 saat durmadı ama sabah 09.00 akşam 19.30 arası dudağımdaydı ve gerçekten etkiliydi. Şahsen ben 16 saat kalabileceğine inandım. Denemek lazım denemeden yorum yapmayayım.

Bu arada rujun mat kısmını önce sürünce bir yapışkan hissettirdi ve endişelendim ancak 1-2 dakika bile geçmeden tamamen kurudu. Sonra parlak kullanmak için lipgloss tarafını uygulayınca da rahatlıkla kullanmaya devam ettim.

Yemekler, kokteyller, düğün dernek her türlü uzun süreli aktivite için bence ideal. Ya da benim gibi sürekli rujunu tazelemeyi unutup parçalı rujlu dudaklarla kalmaya aşinaysanız da çok güzel çünkü tazeleme derdinden kurtarıyor.

Ben bordo renkli Revlon colorstay overtime ruj denedim ama çok iddialı tabii. Başka renklerine de bakmak lazım.

Benim testlerden geçti.

Deneyen herkes yazsın yorumları buraya yığsın : )

Watsons linkini de şuraya koyuyorum incelemek isteyenler için…

Revlon 16 saat kalıcı ruj Colorstay Overtime Likit Ruj

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂