Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Sinoz Aloe Vera Vücut Peelingi İncelemesi

Sinoz Aloe Vera Vücut Peelingi İncelemesi

526

Merhabalar! Bugün mercek altındaki konumuz Sinoz Aloe Vera Vücut Peelingi incelemesi. İkinci kutusuna geçtiğim Sinoz vücut peelingi yorumları ile karışınızdayım.

Sinoz vücut peelinginden kısaca bahsedelim. Bu ürün aloe vera içeren bir vücut peelingi. Canlandırıcı yeşil çay, nemlendirici hindistan cevizi yağı ve ferahlatıcı salatalık özleri ile geliştirilmiş bir formülü var. Ürünün iddiaları arasında anında kadife hissi verdiği bulunuyor. Kokusunun da özellikle aloe vera içeriği sayesinde pek iyi olduğu söylenmiş. Hazırsanız geçelim incelemeye.

Sinoz Aloe Vera Vücut Peelingi İncelemesi

Kutunun boyu epey ideal. Kocaman yuvarlak bir kutu ( 250 ml) içerisindeki ürünün koruyucu bir iç kapağı da bulunuyor. Hijyen açısından bu detay önemli. Kapağı açılır açılmaz ürünü gördüğüm markalardan hoşlanmıyorum. Ya benden önce biri açtıysa?

Sinoz vücut peelingi benim rutinimde haftada bir kullandığım bir ürün. Her duşta peeling yapmıyorum. Genelde cilt bakım uzmanları da haftada 2 seferden fazla yapılmamasını öneriyor. Cildimi ıslattıktan sonra uyguluyorum ve dairesel hareketlerle masaj yapıyorum. Pütürlü bir yapısı var tahmin edileceği üzere ancak bazı peeling türlerinde olduğu gibi tahriş etmiyor. Minik parçacıklı bir kıvamda. Benim asıl hoşuma giden kısım durulandıktan sonraki bölüm. Durulandıktan sonra cildimi nemli ve yumuşak bırakıyor. Durulanmamış gibi bir his değil bu ancak nemini artırdığını ve cildimi canlandırdığını hissediyorum. Cildimde pek çatlak, selülit yok o sebeple bu meseleler üzerindeki etkisi hakkında yorum yapamıyorum. Oldukça kuru ve hassas bir cilde sahip bir kadın olarak cildimi nemlendirmesi ve tahriş etmemesi açısından memnun kaldığımı söylemeliyim.