L’Occitane Source Retoir İle Cildiniz Neme Doysun

5

Üç güçlü bileşenle benzersiz bir şekilde formüle edilen L’Occitane Source Retoir serisi, hyalüronik asit, gliserin ve Provence dağlarından elde edilen kalsiyum açısından zengin Reotier kaynak suyundan oluşuyor.

/basın bülteni/

Doğal bir parkın girişinde bulunan Reotier kaynağı, Avrupa Birliği Birliği tarafından Natura 2000 koruma alanlarına referans olarak alınmıştır. Çevresini saran fauna ve flora, hem kıyı hem de dağ manzaralarını çağrıştıran bu eşsiz maden suyuyla sürekli beslenir.

Güney Fransa’da Alp’lerin kalbindeki büyüleyici küçük köy olan Reotier’in kaynak suyu kalsiyum açısından oldukça zengin ve ultra mineralli bir su. Kalsiyumun cildin nemini korumaya yardımcı olan önemli bir element olması, Source Reotier serisini, nemi yakalayan ve epidermiste tutan bir uzman haline getiriyor.

İlgili: L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence yorumları

Doğadan laboratuvara kadar, Provence’ın Reotier kaynağının olağanüstü gücünü koruyan seri, doğal kalsiyum konsantrasyonu ve hyalüronik asitle normal, karma ve yağlı ciltleri etkili bir şekilde koruyor.

Source Reotier Cleansing Gel – Jel Temizleyici
Kirlerin, kirliliğin ve fazla yağın etkili bir şekilde temizlenmesi için kalsiyum bakımından zengin Reotier Köyü kaynak suyu ve lavanta ile zenginleştirilen nazik temizleyici.
Fiyatı: 850 TL

Source Reotier Essence 150ml-Reotier kaynağı dengeleyici losyon
Taze, parlak bir cilt için cildi dolgunlaştıran, canlandıran ve dengeleyen kalsiyum açısından zengin Reotier suyu, çinko ve niasinamid içeren bir ön nemlendirici. Canlandırma için günün her saati yüze sıkılabilir.
Fiyatı: 925 TL

Source Reotier Mat. Fluid 50ml- Source Reotier Matlaştırıcı Krem
Normal, karma, yağlı ciltler ve kusurlara eğilimli ciltler için özel olarak tasarlanmıştır. Sağlıklı mat bir son vermek için cildin nem seviyesini dengelerken parlaklığı ve geniş gözenekleri azaltarak ikili etki sağlar. Aşırı sebumdan arınmış, matlaşmış ve rahatlamış cilt gün boyu tazelikle parlar.
Fiyatı:1120 TL

Source Reotier Glow Gel-Cream 50ml – Parlaklık Veren Krem
Cildin parlaklığını anında artıran, nemlendiren ve cildi dolgunlaştıran hafif sedefli bir nemlendirici. Source Reotier Glow Jel Krem, cildi nemle doldururken anında parlaklık artışı vererek çift etki sağlar. Yorgun, donuk ve cansız cildi canlandırır ve enerji verir, zamanla genel ciltte kademeli bir iyileşmeye katkıda bulunur. Daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilt için günlük cilt bakımı rutininizden sonra yüzünüze ve boynunuza uygulayın.
Fiyatı:1120 TL