Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Oriflame Tender Care Balm İncelemesi

Oriflame Tender Care Balm İncelemesi

431

İsveçli Oriflame markasının sanırım ilk ürünü olan Tender care minik, sevimli ve yuvarlak kutusu ile en sevdiğim ve çantamda taşımaktan en çok hoşlandığım ürünlerden biri. Gelelim Oriflame Tender Care Balm incelemesi bölümümüze.

Önce biraz ürünle ilgili marka bilgisi vermek istiyorum:

Tender Care Oriflame markasının ilk ürünlerinden biri. Yıllar içerisinde çeşitli içeriklerle yeni ürünler eklense de ilk üretilen yani aromasız, sade Tender Care hala satışta. Oriflame sitesindeki ürün tanımı şu şekilde:

Kuruluğu giderir, cilde yumuşaklık ve canlılık kazandırır. Doğal balmumu içeren bu özel formül, dudaklarda, yüzde, tırnak diplerinde, kısacası cildinizin kuru ve sert hissedilen her bölgesinde kullanılabilir.

Oriflame Tender Care Balm İncelemesi

Tendercare balm dudak balmı gibi algılansa da aslında vücuttaki kuru yerlerde kullanılabilen, doğal balmumundan oluşan bir balm.

Ben dirsekler ve dizlerime uygulamayı tercih ediyorum dudak balmı olarak kullanmak yerine. Evde manikür yaparken tırnak diplerine uygularsanız manikür öncesinde yumuşatıcı etkisi olduğunu da görebilirsiniz. Manikür yaptıktan sonra geceleri yatmadan önce yine tırnak diplerine sürdüğünüzde ise manikürünüzün süresini uzatacak bir balm. Geceleri sürmenizi öneririm zira biraz yavaş emiliyor. O sebeple bilgisayar başına geçmeden önce kullanmamanızı öneririm.

İlgili yazı: Dudak kuruması neden olur? 

Doğal balmumunun yanı sıra E vitamini de içeriyor ve biliyoruz ki E vitamini cilt bakımında çok önemli bir yere sahip. 15 ml’lik minik kutularda satılıyor. Çok sık indirime giriyor, indirim bekleyerek Oriflame marka ortaklarından alabilirsiniz veya sitelerinde üye olursanız otomatik indirim de kazanabilir, beğendiğiniz ürünleri kendinize indirimli satın alabilirsiniz.

Çantada taşınabilir ve makyaj çantasında fazla yer kaplamıyor olması ürünün artılarından. Oriflame Tender Care Balm kullananlar arasındaki yorumlara baktığınızda genelde olumlu yorum aldığını görebilirsiniz. Ben vücudumda kullanırken sade olanı tercih ediyorum. Lakin narlı, turna yemişli, yaban mersinli, portakallı, ballı, güllü ve siyah frenk üzümlü olan seçenekleri de var. Narlı ve yaban mersinli olanı özellikle çok seviyorum. Gül kokusuna çok bayılmadığımdan onu tercih etmiyorum ancak gül kokusu ile sorunu olmayanlar onu da deneyebilir.

Güncel Oriflame Tender Care Balm fiyatı 23 TL.

Ürün linkini bıraktım 🙂