Ana Sayfa Genel Vichy Aqualia Thermal krem ne işe yarar?

Vichy Aqualia Thermal krem ne işe yarar?

2369

Vichy Aqualia Thermal krem Vichy’nin bugüne kadar en beğendiğim nemlendiricilerinden biri. Peki Vichy Aqualia Thermal krem ne işe yarar? Vichy Aqualia Thermal krem yorumları yazımda.

Vichy Aqualia Thermal krem ne işe yarar?

Vichy Aqualia Thermal krem 2 cilt tipi için üretilmiş. Ben Vichy Aqualia Thermal rich nemlendirici olanını denedim. 48 saat nemlendirici hissi veren güçlendirici ve yatıştırıcı etkisi varmış. Kuru ve hassas ciltler için önerilen bu ürün birazcık jel gibi. Normal ve karma ciltler için olanı ise daha beyaz krem şeklinde. Vichy Aqualia Thermal krem eczanelerde satılan bir ürün. Kuruluk sebebiyle oluşan çizgi görünümüne de iyi geliyormuş bu arada. Vichy Aqualia Thermal krem ne işe yarar markanın açıklamasından öğrendiğimize göre şimdi gelelim benim ürün yorumlarıma.

Vichy Aqualia Thermal krem yorumları

Kuru ciltler için piyasada bir sürü ürün var, açıkçası bir çoğunu da denedim. Ancak bu üründe beni en çok çeken şey; anında etki etmesi oldu. Yani kremi sürer sürmez nemlendirdiğini hissediyorsunuz.

                Vichy Purete Thermale Misel Su Yorumlarım

Vichy Aqualia Thermal kremi sürdüğüm anda yüzüme su dökmüşüm gibi bir serinlik geliyor, yapışmıyor ve yağlı değil. Sanırım kuru ciltler için olan ürünlerin en büyük sorunu cildi yağlı bırakması. Bu sebeple pek çok iyi markanın ürününü bir kullanıştan sonra cildi daha yağlı olan bir arkadaşıma hediye etmek zorunda kalmışımdır.

Vichy Aqualia Thermal krem sürüldüğü anda yüzünüzde bir tabaka oluşuyor, ama bu tabaka asla rahatsız edici değil. Sonra yavaş yavaş emiyor ve sulu hissi devam ediyor.

Yaz mevsimi için harika bir ürün. Özellikle sıcak yaz günlerinde serinletici özelliği sebebiyle Vichy Aqualia Thermal kremi kuru ciltliler için tavsiye ederim.

Vichy Aqualia Thermal krem fiyatı: 80 TL

Eczanelerde 80 TL’ye kadar satılan Vichy Aqualia Thermal krem fiyatı Kozmela internet sitesinde %15 indirimli ve 72 TL.