Vichy Purete Thermale Misel Su ne işe yarar?

3253

Geçtiğimiz günlerde en iyi göz makyajı temizleyici yorumumda Clarins göz makyajı temizleyicisi Vichy göz makyajı temizleyicisini geçmiş ve benim için şimdiye kadar ki en iyi göz makyajı temizleyicisi ünvanını almıştı. Bu sefer sizlere Vichy Purete Thermale Misel Su ne işe yarar ondan bahsedeceğim ve yorumlarımı paylaşacağım.

Vichy Purete Thermale Misel Su ne işe yarar?

Vichy Purete Thermale kullananlar bana hak verecektir ki bu misel su ve mineral su olayı son zamanlarda çok popüler. Vichy bana kalırsa enfes bir misel su üretmiş. Çok hafif bir dokusu var.

Vichy Purete Thermale Misel Su hem makyaj temizlemede hem de cildi canlandırmada oldukça etkili. Yüz yıkama jeli kullandıktan sonra pamuğa biraz döküp tüm cildimi temizliyorum. Ferahlık veriyor ve kızarıklık varsa yatıştırıyor.

Vichy göz makyajı temizleyicisi gibi kızartıklık yapmıyor. Bunu göz makyajımı temizlemek için de kullanıyorum. Gözde kızarıklık, yanma hissi vermedi ama özellikle waterproof maskaraya karşı çook etkili diyemem. Yani temizleyiciden sonra akan maskarayı çok güzel çıkarıyor. Ancak pamuğa döküp direkt maskaramı temizlemeye çalıştığımda tam çıkarmıyor. O nedenle göz makyajı temizleyicisi değil de cilt temizleyicisi olarak kullanıyorum.

Vichy Purete Thermale Misel Su 3ü bir arada bir özelliğe sahip. İçinde Vichy termal spa suyu da var. Sanırım bu yüzden cildimdeki kızarıklığı azaltıyor. Zira cildim Sahra çölü gibi kuru olduğundan her ürün bana iyi gelmiyor.

Vichy Purete Thermale Misel Su ne işe yarar derseniz benim için saf ve güzel bir cilt temizleyicisi görevi görüyor.

Vichy Purete Thermale Misel Su fiyatı 200 ml için 45 lira civarında. Satıcıdan satıcıya fark ediyor ama online satışta indirim takip ederseniz daha uyguna da bulabilirsiniz. Bence parasını hak eden bir ürün. Cildiniz hassas ise tavsiyemdir.

Vichy Purete Thermale Misel Su kullananlar forumda ilgili konuya yorum yapabilirler 🙂

Vichy’nin internet sitesinde bana uygun mu diye de bir bölüm var, cilt tipinize hangi ürün uygun buradan belirleyebiliyorsunuz.