Benefit They’re Real maskara yorumu

1712

Benefit markasının pek çok ürününü beğeniyorum. Gözenek kapatmak için kullanılan Benefit Porefessional ve Gimme Brow isimli Benefit kaş jeliyle birlikte Benefit They’re Real maskara da edinmiştim ve bir süredir kullanıyorum. Benefit They’re Real maskara yorumu sonrasında sizin de şans vermek isteyeceğinize eminim.

Benefit They’re Real maskara yorumu

Benefit They’re Real maskara uzun süredir piyasada bulunan ve 2012 yılında Sure Best Mascara seçilen bir ürün. Dolayısıyla elbette beklenti de yüksek oluyor.

Benefit They’re Real maskara kullananlar yorumlarınızı buraya yazabilirsiniz 🙂

Benefit They’re Real maskaranın fırçası kıl değil de bir tür plastik gibi. Dolayısıyla topak topak olma ihtimali pek yok ve kirpikleri gayet güzel ayırıyor. Fırçanın sadece yatay değil dikeyde de ucu var. Bu sayede gözün sonuna doğru olan kirpikleri de kolayca ayırabiliyorsunuz.

Benefit They’re Real maskaranın 3 rengi var. Jet black, beyond brown ve beyond blue renkli. Ben Benefit jet black kullanıyorum. Ne çok yapay ne de belirsiz efekt veriyor.

Benefit They’re Real maskaranın fiyatı 165 TL. Bence bir maskara için biraz fazla. Dolayısıyla indirim beklemenizi öneririm.

Benefit They’re Real maskara muadili daha ucuz bir maskara arıyorsanız da Maybelline The rocket rimel benzer etkiyi yaratıyor.

Benefit They’re Real maskara yorumu konusunda bir önerim olacak. Büyük boy yerine minik boy tercih etmek daha mantıklı olabilir. Çünkü maskara dediğimiz şey sık sık açılıyor ve eninde sonunda kurumaya başlıyor. Bana bir süre sonra bu hissi verdi. Minik boyunu almak bu nedenle daha akıllıca 🙂

Benefit internet sitesinde ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.