Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Bepanthol cilt bakım kremi incelemesi

Bepanthol cilt bakım kremi incelemesi

999
Bepanthol cilt bakım kremi

Bepanthol krem ile yıllar önce Bozcaada’da uzunca güneşte kalıp kavrulduktan sonra tanışmıştım. Eczanedeki görevlinin tavsiyesi üzerine kullanmış ve güneş yanağına karşı etkisiyle hayran kalmıştım. Zira güneş yanığı kaynaklı yangıyı ve ağrıyı tamamen almış, Sonrasında Bepanthol cilt bakım kremi serisinin neredeyse hepsini denedim. Dudak kreminden çatlaklar için olanına, yoğun olandan daha akışkan olana kadar her türlüsünü kullandım. Bir tek kelimeyle ifade etmek gerekirse serideki her üzün ayrı ayrı gerçek bir mucize.

Bepanthol cilt bakım kremi incelemesi

Bepanthol cilt bakım kremi, en hızlı emilen kremlerden biri. Cildi hızlıca yumuşatıyor ve özellikle banyodan sonra nemlendirici olarak kullanılabilir. Çok kuru ciltli biri olarak hem hızlı emilen hem de yağlı hissi bırakmayan bir krem bu.

Bepanthol cilt bakım kremi kullananlar sivilce izlerini de geçirdiğini söylüyor ancak bu konuda bir deneyimim yok. Hatta yeni çıkan sivilceleri de hemen söndürüyormuş sanıyorum. Kullanırsanız lütfen bu etkisi var mı yok mu bana yazın.

Topuk çatlakları ve sertliklerine de çok geliyor bu arada. Yazın Birkenstock giye giye sertleşen topuklarıma sürüp çorap giyince ertesi gün yumuşacık uyanıyordum.

Bepanthol krem özellikle kuru ciltlilerin dolabında mutlaka olması gereken kremlerden. Tüm vücuda uygulanabiliyor olması da tek ürünler pek çok ihtiyacı karşılamanızı sağlayacak.

Bepanthol cilt bakım kremi fiyatı: 20 TL civarında

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂