Hassas ciltler için güneş yağı Avène Huile Solaire SPF 30

676
Avène Huile Solaire SPF 30

Avène Huile Solaire SPF 30 (Güneş Koruma Yağı), güçlü antioksidan içeren formülüyle hassas ciltleri güneşin zararlı UV ışınlarına ve bu ışınların yaratacağı güneş kaynaklı yaşlanmaya karşı korur. Cildi nemlendirir. İçeriğindeki Avène Termal Suyu ile doğal olarak yatıştırıcı ve anti enflamatuar özelliklere sahiptir. Paraben içermez ve hipoalerjeniktir. Sürüldükten sonra cilt üzerinde kadifemsi bir dokunuş bırakır.

Hassas cilde sahip olanlar, güneş ürünlerini seçerken antioksidan içerikli ve yüksek koruma faktörlü olanları tercih etmelidir.

Avène Huile Solaire SPF 30 (Güneş Koruma Yağı), güneşin zararlı UV ışınlarından gelen serbest radikallere karşı koruyucu güçlü antioksidanlar içerir. Hassas ciltler için yüksek koruma faktörlü vücut yağı; UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlarken, yağ formülü sayesinde cildi nemlendirerek güneş kaynaklı yaşlanmaya karşı korur. Cildin satensi bir yumuşaklık kazanmasını sağlar. İçeriğindeki Avène Termal Suyu ile cildi rahatlatıp, ferahlık kazandırır. Sürüldükten sonra cilt üzerinde kadifemsi bir dokunuş bırakır.

Kullanım şekli:

Güneşe çıkmadan en az 30 dakika önceden tüm yüze ve vücudunuza uyguladığınızda güneşin zararlı etkilerinden korur. Örneğin; kollar için 6 pompa kullanılmalıdır. Tüm dış etkenlere karşı güneş yağının her iki saatte bir yenilenmesi tavsiye edilir. Kullandığınız ürün miktarını azalttığınızda, korunma seviyesini düşürme ihtimali oluşabilir. Ambalaj açıldıktan sonra 12 ay içinde tüketmelisiniz.

Avène Huile Solaire Spf 30 Eczane Satış Fiyatı: 200 ml 96 TL