INCIA Doğal Güneş Kremleri ile Doğal Koruma

236

INCIA Doğal Güneş Kremleri Geliştirilmiş Yeni Formülleriyle siz ve sevdikleriniz için %100 doğal koruma sağlıyor.

Güneşin en zengin D vitamini kaynağı olduğunu hepimiz biliyoruz fakat korunmadan güneşlenmenin ne kadar zararlı olduğunun farkında mıyız?

Güneşlenirken cildimizi koruyan ve sağlıklı bronzluk sağlayan ürünler kullanmak büyük önem taşıyor. %100 doğal ürünler sunan INCIA, doğanın saflığını cildinize taşıyarak sevdiklerinizi çevrenizi korumaya destek oluyor.

Tamamen doğal bitkilerden elde edilen yağlarla Bioarge laboratuvarlarında üretilen INCIA %100 Doğal Güneş Kremleri cildinizin doğal florası ile uyum sağlıyor. %100 doğal mineral filtre içeriği ile güneşin neden olduğu etkilere karşı yüksek koruma sunarken içerisinde kullanılan özel aktifler sayesinde cilde uzun süre nem veriyor.

İlgili yazı: Renkli güneş kremi önerileri

INCIA %100 Doğal Güneş Kremleri ince yapısı sayesinde cilt üzerinde yapışkan ve parlak bir his bırakmıyor, suya dayanıklı yapısıyla havuza ve denize girildiğinde dahi korumasını kaybetmiyor. %100 doğal güvenilir ve hassas ciltlere özel olarak geliştirilen yeni formülüyle hem anne adayları hem de çocuklar için gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

INCIA doğal güneş kremleri, Vücut için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF, Yüz için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF ve Bebek için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF çeşitleriyle beğenilere sunuluyor.

Güneşin zararlı etkilerinden INCIA ile korunun!

Kimyasal filtreler UV ışınlarını emerek ve deriden salınan ısıya dönüştürerek çalışıyor ve cildimize zarar veriyor. INCIA %100 Doğal Güneş Kremleri içerisinde bulunan ECOCERT ve COSMOS tarafından onaylı mineral filtreler ve tamamen doğal aktifler sayesinde güneşin zararlı etkilerine karşı cilde zarar vermeden %100 doğal koruma sağlıyor. INCIA %100 Doğal Güneş Kremi çeşitleri, deri altına geçmeden güneş ışınlarını yansıtmaya yardımcı oluyor böylece güneş ışınları cilde zarar vermeden yansıyor.

Kremlerde yer alan Tamanu yağı, UV ışınlarının neden olduğu DNA hasarının %85’ini önlemeye yardımcı oluyor. Galactorabinan bitkisi ise trans epidermal su kaybını önlerken aynı zamanda hücrelerin yenilenmesine destek oluyor ve doğal yollarla SPF etkisini artırıyor. Erken cilt yaşlanmasını önleyen INCIA %100 Doğal Güneş Kremleri, serbest radikal hasarını kontrol ediyor ve güvenli bronzlaşma sağlıyor.

INCIA ürünleri seçkin eczanelerde ve www.incia.com ‘da!

INCIA Vücut için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF: 125 TL

INCIA Yüz için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF: 89 TL

INCIA Bebek için %100 Doğal Güneş Kremi 50SPF: 109 TL