Watsons ile Maksimum Koruma ve Doğal Bronzluk

300

Kişisel bakım ve güzelliğin bir numaralı adresi Watsons, bu yaz güneşin zararlı etkilerinden korunmak ve bronzlaşmak isteyenlere çantalarından çıkaramayacakları seçenekler sunuyor.

Maksimum koruma ve doğal bronzluk ve için öne çıkan Watsons markalı güneş ürünleri bu yaz plaj çantalarından çıkmayacak. Yaz aylarında doğal bir bronzluğa sahip olmak isteyenler Watsons’ın birbirinden hoş kokulara sahip ürünlerinden vazgeçemeyecek.

Watsons güneş koruyucu ürünleri ile cildiniz koruma altında

Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden her mevsim korunmak isteyen ciltler Watsons markalı koruyucu ürünler ile güvende. Paraben içermiyor. Watsons 50 GKF Yüz Bölgesi için Güneş Kremi, cilt üzerindeki zararları etkileriyle bilinen UV (Ultraviyole) ışınlarına karşı geliştirilen özel formülü sayesinde cilde zarar veren serbest radikallerin etkisini azaltıyor. Formülündeki bileşenler sayesinde cildi besleyen ürün çantalardan çıkmayacak.

Watsons 50 GKF Seyahat Boy Güneş Kremi, kompakt yapısı ile cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyor ve seyahat boyu ile her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Özel olarak geliştirilen formülüyle de cilde yoğun nem sağlıyor.

Watsons 50 GKF+ Güneş Losyonu Sprey çeşitleri çocukların hassas ciltlerine özel geliştirilen özel formülü sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı onları ebeveynleri gibi düşünüyor. UVA, UVB gibi zararlı ışınlara karşı uzun süre koruma sağlayan ürünler sprey başlıkları sayesinde cilde kolaylıkla uygulanabiliyor.

Watsons 50 GFK püskürtmeli başlıklı güneş losyonu, püskürtmeli triggerli başlığa sahip alternatifi ile de plajda yerinde duramayan minikler için pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Püskürtmeli başlığı sayesinde ürün daha geniş bir alana yayılarak cilde hızlıca uygulanabiliyor.

Watsons 30 GKF Güneş Losyonu Sprey ve Watsons 50 GKF Güneş Losyonu Sprey yaz boyunca cildini güneşin UVA, UVB gibi zararlı ışınlarına karşı korumak isteyen ve bunu yaparken sprey losyonun kullanım kolaylığından vazgeçemeyenler için muhteşem bir alternatif. Hafif ve pratik yapısı sayesinde cildin her noktasına eşit bir şekilde dağılan spreyler 30GKF ve 50 GKF olmak üzere istenilen koruma derecelerinde tercih edilebiliyor.

Watsons Aloe Vera özlü After Sun Jel, yoğun bir güneşlenme sonrasında cildi yatıştırmak ve nemlendirmek için tasarlanan özel formülü sayesinde cilde derinlemesine bir bakım sağlıyor. Aloe Vera ile zenginlendirilmiş formülüyle, gerilen cildi yatıştırmaya yardımcı olan jel, uygulama sonrasında ciltte tatlı bir ferahlık hissi yaratıyor.

Havuç, Hindistan Cevizi ve Kakao olmak üzere üç farklı alternatifi bulunan WatsonsBronzlaştırıcı Yağ çeşitleri, tüm cilt tipleri için uygun. Özel içerikleri sayesinde cildi hem nemlendiren hem de güneşin etkisini göz alıcı bir bronzluğa dönüştüren yağlar egzotik kokuları ile de büyülüyor.

Watsons Havuç, Hindistan Cevizi ve Kakao Yağı ile bu yaz bronz teninizle göz kamaştırmaya hazır olun!

Hızlı ve etkili bir bronzluk sunan Watsons Bronzlaştıcı Yağ serisi, sprey başlıkları sayesinde vücudunuza eşit olarak dağılıyor ve kolay bir kullanım sağlıyor.

Üç farklı çeşidi ile her zevke ve cilt tipine kolayca uyum sağlayan Watsons Bronzlaştıcı Yağ çeşitleri, hafif yapıları sayesinde cilde uygulandığı andan itibaren hızlı bir şekilde emilerek ipeksi bir yumuşaklık sunuyor.

Watsons Bronzlaştırıcı Havuç Yağı 150 ml: 29,95 TL

Watsons Bronzlaştırıcı Hindistan Cevizi Yağı 150 ml: 29,95 TL

Watsons Bronzlaştırıcı Kakao Yağı 150 ml: 29,95 TL

Watsons50GKF Yüz Bölgesi için Güneş Kremi 50 ml: 39,95 TL

Watsons50GKF Seyahat Boy Güneş Kremi 50 ml: 34,95 TL

Watsons 50GKF+ Güneş Losyonu Sprey Kids 200 ml: 59,95 TL

Watsons 50GKF+ Güneş Losyonu Sprey Kids 200 ml (triggerlı): 69,95 TL

Watsons 30GKF Güneş Losyonu Sprey 200 ml: 49,95 TL

Watsons 50GKF Güneş Losyonu 200 ml: 59,95 TL

Watsons Aloe Vera özlü After Sun Jel 150 ml: 34,95 TL