Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Lee Stafford Coco Loco Coconut Saç Maskesi İncelemesi

Lee Stafford Coco Loco Coconut Saç Maskesi İncelemesi

1336
Coco Loco Coconut Saç Maskesi

Lee Stafford Coco Loco serisi Watsons mağazalarında satılan bir saç bakım serisi. Seride şampuan, saç kremi, kuru şampuan, saç yağı, saç maskesi, saç losyonu, saç nemlendirici spreyi, çeşitli balmlar ve spreyler mevcut. Yani saçla ilgili ne ararsanız bu seride var açıkçası. Uzun süredir kısa saç kullandığım için Coco loco saç maskesini denedim. Saçlar uzayınca diğerlerini de denersem yazarım 🙂

Lee Stafford Coco Loco Coconut Saç Maskesi İncelemesi

Saç maskesi kullanan biri değilim açıkçası, bu ürün de bir Watsons ürün kutusundan çıkınca deneme fırsatı buldum. Uyguladıktan sonra bekleme gerektiren ürünleri pek sevmiyorum genelde. Lee Stafford coco loco coconut saç maskesi ise beni ikna etti.

Coco Loco Coconut Saç Maskesi

Yuvarlak pembe bir kutusu var ve kapağını açınca müthiş bir hindistan cevizi kokusu geliyor. Hindistancevizli ürünler genelde ağır kokar diye sevmem ama bunu beğendim. Kremsi, beyaz renkli bir saç maskesi. Saç bakım kremini andırıyor.

Saç tipim kuru ve ince tellidir. Ne saçlarımı yağlandırdı ne de saç derimi rahatsız etti. Kaşıntı, kızarıklık veya kuruma sorunu yaşamadım. Uyguladıktan sonra birazcık bekletip iyice duruladım. Bildiğiniz gibi saç ürünlerini iyi durulamak çok önemli. Pek iyi durulamayınca saç diplerinde hassasiyet ve kaşıntı yaşanabiliyor. Saçlarım zaten kısa ama yine de taradım ve kolayca tarandığını söyleyebilirim.

Coco Loco Coconut Saç Maskesini Watsons.com.tr veya mağazalardan alabilirsiniz.

Lee Stafford Coco Loco Coconut Saç Maskesi fiyatı 59 TL.

Bence indirimleri bekleyin ve deneyin. Bu arada var mı bilmiyorum ama Watsons, Gratis, Rossmann bu tür saç maskelerinin mini tek seferlik boylarını satsa pek iyi olacak. Neticede denemeden almak istemiyoruz.

Coco Loco Coconut Saç Maskesi kullananlar yorumlarını yazarsa ne güzel olur.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂