Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü İncelemesi

1335
Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü

Nivea’nın Micellair serisini beğenenlerden biriyim. Uygun fiyatlı yüz temizliği arayanlar için Nivea bence şahane bir seri üretmiş. Nivea güven veren de bir marka olduğundan fiyatının ucuz olması beni asla tedirgin etmiyor. Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü de yeni çıkan Nivea ürünlerinden biri.

Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü İncelemesi

Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü

Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü adı üstünde köpük formunda. Aslında şişede sıvı görünüyor ama pompasına basınca avucunuza köpük olarak dökülüyor. Özellikle suya dayanıklı makyajı çıkarmak için üretilmiş. Rengi siyah bir ürün çünkü içinde siyah çay özü bulunuyormuş.

Makyaj çıkaran ürünlerin genel sorunu cildimi kurutmasıdır. Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme köpüğünü denedikten sonra ciddi bir kuruluk yaşamadım ayrıca sadece makyaj çıkarmak için değil günlük yüz temizleyici gibi de kullanılabiliyor sanıyorum zira cildinizdeki kiri de çıkarır diye yazıyor ürünün arkasında.

Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü ile ilgili beğenmediğim kısım ambalajı. Arkasında şeffaf bir açıklama bantı var. Dolayısıyla içeriğini, kullanım adımlarını filan okumak pek kolay olmuyor. Ürünü ışığa tutmadan göremiyorsun. Etiket okumaktan hoşlananlar için bu ürün biraz zorlayıcı yani. Belli ki marka ürüne öyle odaklanmış ki ambalaj kısmını biraz göz ardı etmiş. Biz tuvalette otururken etiket okuyan insanlarız, Nivea bunu dikkate al : )

Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğü Tavsiye Edilen Raf Fiyatı 34,90 TL

Nivea Micellair Expert Makyaj Temizleme Köpüğünü kullananlar yorumlarınızı yazın.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂