Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Maybelline Super Stay Fondöten 24h İncelemesi

Maybelline Super Stay Fondöten 24h İncelemesi

5904

Maybelline Super Stay fondöten 24h yirmidört saat kalıcı olduğu iddia edilen bir fondöten. Normalde fondötene ihtiyaç duymam ve kullanmam ama ürünü denemek için çeşitli şekillerde uyguladım.

Maybelline Super Stay Fondöten 24h Özellikleri

30 ml pompalı şişede satılıyor. Kullanım süresi ürünü açtıktan sonra 12 ay. Tüm yüze uygulanabilecek ve 24 saat kalıcılığı adından da vurgulanan bir ürün.

Öneri: Fondötenin pütür pütür olması nasıl önlenir?

Maybelline Super Stay Fondöten 24h İncelemesi

Maybelline Super Stay fondötenin 6 rengi mevcut. 40 – Fawn, 32- Golden, 30 – Sand, 28-Soft Beige, 21 – Nude Beige ve 10 –Ivory renkleri var. Ben en açık renk olan Ivory olanı aldım ve uyguladım. En açık renk olanı almama rağmen hafif bir renk verdi ve tamamen cilt rengime uyum sağlamadı. Daha açık tonu olmalı. Fondötenin rengini açmak isterseniz de nemlendiriciniz ile karıştırarak uygulamanızı öneririm.

Nispeten kalın bir fondöten diyebilirim. Kesinlikle tamamen cildi kaplıyor. Benim gibi kuru bir cildiniz varsa sakın ola ki nemlendirici uygulamadan sürmeyin, o zaman biraz kaşındırdı. Ama nemlendirici veya primer sürdükten sonra uygulayınca Maybelline Super Stay fondöteni cildimi tahriş etmedi veya kaşındırmadı. 1 kez sıksanız bile inanılmaz çok çıkıyor ve neredeyse yüzümün yarısını kaplamak için yeterliydi. Mat bir görüntüsü var. Parlama yapmadı. Çok çok açık tenli değilseniz cilt renginize uygun bir tanesini kullanabilirsiniz.

İpucu: Koyu renk fondöten nasıl açılır?

Aldığınızda fondöten cilt renginizden koyu çıkarsa, koyu renk fondöteni açmak için fondöten miktarınca nemlendiriciyi eklerseniz fondötenin rengi açılır 🙂

Maybelline Super Stay Fondöten 24h fiyatı 25 -29 TL arasında değişiyor. Bence bu fiyat için makul bir ürün denebilir.

Maybelline Super Stay Fondöten 24h kullananlar mutlaka yorumlarını foruma bıraksın 🙂

Öpücükler