Estee Lauder take it away makyaj temizleyici losyon incelemesi

1587

Estee Lauder take it away makyaj temizleyici deneme boyunu bir süredir kullanıyorum. Makyaj temizleyiciler konusunda ince eleyip sık dokuyorum ki gerçekten etkili bir tane bulayım zira makyaj yapmaktan ziyade doğru düzgün temizlemek cilt bakımı için çok önemli.

Kusursuz makyaj yapmaya odaklanıyoruz ama yorgun argın eve gelince makyajımızı çıkarmak işkence gibi geliyor. Halbuki cildinizi ne kadar iyi temizlerseniz makyajınız da o kadar pürüzsüz görünecektir.

Ben ne zaman üşenip makyajımı düzgün temizlemesem ertesi gün ne pudra ne allık ne de başka bir şey güzel duruyor.

Estee Lauder take it away makyaj temizleyici losyon incelemesi

Estee Lauder take it away makyaj temizleyicinin deneme boyunu edindim ve bir süredir tek makyaj temizleyici ürün olarak kullananlar arasındayım. Bu ürünün bence en büyük avantajı tek adımda hem göz hem de cilt makyajını çıkarabiliyor olması.

Estee Lauder take it away makyaj temizleyici losyon su bazlı bir temizleme losyonu. Turunçgil kokuları barındırıyormuş, ben bu kokuları pek ayırt edemedim ama ferak bir kokusu olduğu aşikar.

Makyaj temizleme konusunda en sevmediğim şey göz makyajı ve özellikle de maskarayı çıkarırken gözü hırpalamadan çıkaramıyor olmak. Estee Lauder take it away makyaj temizleyicisi bu konuda KESİNLİKLE müthiş. Pamuğa döküyorum ve neredeyse 1 hamlede suya dayanıklı bile olsa maskaramı kolayca çıkarıyorum. Kuru cilde uygulayıp suyla durulayarak da kullanılıyormuş ama ben klasik yöntemle yani pamuğa damlatıp temizlemekle yetiniyorum. Estee Lauder take it away makyaj temizleyici losyonu kullandıktan sonra bir de yüz yıkama jeli ile yüzümü yıkayınca makyaj filan kalmıyor.

200 ml Estee Lauder take it away makyaj temizleyici fiyatı 155 tl. Makyaj temizleyici gibi sık kullanılan bir ürün için biraz yüksek bir fiyat olabilir. Deneme boyunu edinip denemenizi öneririm. Hemen büyük boy alıp bütçeyi zorlamaya gerek yok 🙂

Estee Lauder take it away makyaj temizleyici kullananlar yorumlarını paylaşıyor. Sen de gelsene!