Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Flormar Dewy Lip Booster İncelemesi

Flormar Dewy Lip Booster İncelemesi

2164
Flormar dewy lip booster

Flormar denilince aklımıza hemen French manikür ojeleri geliyor. Flormar ojeler tamam iyi güzel ama kabul edelim ki artık sadece bir el bakım markası değil. Değişik koleksiyonlarıyla benim için gerçek bir kozmetik markası algısını oturttu. Gençleri hedeflediğini düşünüyorum ve eğer böyleyse ürün tasarımından renklerine bu hedefleriyle gayet tutarlılar. Flormar dewy lip booster Flormar’ın son denediğim ürünleri arasında. Merak edenler için Flormar Free Spirit koleksiyonundan bir ürün kendisi.

Flormar dewy lip booster yorumları

Flormar dewy lip booster ilk sürüldüğünde bir ferahlama hissi veriyor. Mentollü hissi çok hoş. Renksiz bir parlatıcı gibi görünüyor ancak sürdükten ve dudağın rengiyle birleştikten sonra kızarıyor. Flormar dewy lip booster ile ilgili en sevdiğim kısım sanıyorum kalıcı rengi oldu. Parlatıcı kullananlar bilir. Genelde bişeyler yedikten veya içtikten sonra kaybolur gider. Flormar dewy lip booster’ın yapışkan hissi kaybolsa bile dudağımda rengi kalmaya devam etti.

Flormar Roll N Go eyeliner yorumları

Dolgunlaştırıcı ruj arayanlar için önerebileceğim bir ürün değil maalesef. Dudakları dolgunlaştırmıyor, dolgun hissettiriyor. Dolayısıyla ince dudaklarımı Angelina Jolie dudağı yapsın istiyorsanız pek önermem ama hafif yaksın, ben bu hissi seviyorum ve bir de kalıcıymış ne güzel derseniz bence deneyin. Tadı pek hoş. İtiraf edin, hepimiz ruj yiyoruz 🙂

Flormar dewy lip booster fiyatı 20 TL civarında.

Bence siz yine de indirim kovalayın. 13 TL gibi bir fiyata da gördüm.

Öpücükler

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın ?

Flormar dewy lip booster