Fransız makyaj markası Miss Cop Türkiye’de sadece Watsons’ta

642
Miss Cop

Türkiye’nin önde gelen güzellik ve bakım ürünleri zincirlerinden Watsons, sevilen kozmetik markalarını tüketicilerle buluşturmaya ünlü Fransız markası Miss Cop ile devam ediyor. Eğlenceli ve trend kozmetik ürünlerini ulaşılabilir fiyata sunan Miss Cop, makyaj yapmayı seven genç kızların en yakın arkadaşı olmaya geliyor.

Miss Cop ile mükemmel makyajın vazgeçilmezleri

Makeup Pro Kapatıcı, krem formundaki yapısıyla göz altı morlukları, kızarıklıklar ve yorgunluk belirtileri gibi her türlü kusuru kapatmak için benzersiz bir ürün olma özelliği taşıyor. İdeal renk tonunu elde edebilmek için karıştırılarak da kullanılabiliyor.

Kolay kullanımı sayesinde kaşlarınızı şekillendirerek sabitleyebileceğiniz Eyebrow Maskara, renksiz formülü sayesinde her kaş rengi için kullanılabiliyor.

Velvet Lip Cream kremsi yapısıyla dudakları kurutmadan tek seferde mükemmel bir görünüm kazandırırken tazelemeye gerek kalmadan gün boyu kalıcı yoğun mat bir renk veriyor. Velvet Lip Cream, Letchi, Rouge Passion, Sugar ve Blueberry gibi trend renkleri ile farklı zevklere de alternatif sunuyor.

3 Actions Maskara mikro liflerle zenginleştirilen fırçası ile kirpikleri mükemmel bir şekilde kavrayarak hacim vermeye yardımcı oluyor. Topaklanma ve bulaşma yapmayan Admir’Eyes Maskara ise takma kirpik etkisine sahip uzun kirpikler vadediyor.

Miss Cop ürünleri sadece Watsons mağazalarında ve Watsons.com.tr’de sizleri bekliyor.

  • Miss Cop  Makeup Pro Kapatıcı Paleti: 29,90 TL
  • Miss Cop Eye Brow Maskara: 24,90 TL
  • Miss Cop Velvet Lip Cream Letchi: 29,90 TL
  • Miss Cop Velvet Lip Cream Rouge Passion: 29,90 TL
  • Miss Cop Velvet Lip Cream Sugar: 29,90 TL
  • Miss Cop Velvet Lip Cream Blueberry: 29,90 TL
  • Miss Cop 3 Actions Maskara: 29,90 TL
  • Miss Cop Admir’Eyes Maskara: 29,90 TL

**Belirtilen fiyatlar Şubat güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

www.watsons.com.tr

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂