Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Pantene Micellar Şampuan incelemesi

Pantene Micellar Şampuan incelemesi

2432
Pantene Micellar Şampuan yorumları

Reklamlarda Neslihan Atagül Doğulu tarafından tanıtılan Pantene Micellar Şampuan yorumları ile karşınızdayım 🙂

Pantene Micellar Şampuan kullanan biri olarak yorumlara geçmeden önce kısaca ürünü tanıyalım ve iddialarını paylaşayım.

Pantene Micellar Şampuan ne işe yarar?

Pantene Micellar Şampuan Pantene markasının yeni güzellik efsanesi olarak tanıtılıyor. Biliyorsunuz bu micellar su veya misel su trendi hemen her ürünü etkiledi. Cilt temizleme suyundan gördüğünüz gibi şampuana kadar misel su modasıdır gidiyor. Kutsal su denilebilecek misel su cilt temizliği için bu aralar olmazsa olmazımız. Pantene markası ise Pantene Micellar Şampuan içine bildiğimiz bu misel suyu koyarak saçlar için de etkili bir ürün geliştirmiş.

Vichy Purete Thermale Misel su ne işe yarıyor?

Pantene Micellar Şampuan ince telli ve çabuk yağlanan saçlar için geliştirilmiş bir ürün. Pantene Micellar Şampuan kullandıktan sonra bir de saç bakım kremini kullanarak 2 adımda ince telli ve çabuk yağlanan saçlar için bakım yapabiliyorsunuz. Gelelim Pantene Micellar Şampuan yorumları kısmına.

Pantene Micellar Şampuan yorumları

Gizem Aydoğan deyince aklınıza kuru cilt, kuru saç vs geliyorsa kesinlikle haklısınız. Bu güzellik sayfasında da cilt veya saç tipime uygun ürünleri deniyorum ve özellikle benim gibi kuru cilt sorunu yaşayanlar için yorumlar paylaşıyorum. Ancak Pantene Micellar Şampuan kullananlar öyle çok methetti ki, pek benlik olmasa da denemek istedim.

Açıkçası şampuan konusunda çok muhafazakarımdır. Seboreik dermatit sorunum olduğu için zaman zaman kortizonlu şampuan kullanmak zorunda kalıyorum. Sık şampuan değiştirmek de saç derime pek iyi gelmiyor ve beyaz kabuklanma ve kepek gibi dökülmelere yol açıyor. Yalnız bu sefer risk aldım ve Pantene Micellar Şampuanı denedim.

Misel suyu cildimde bayıla bayıla kullanan biri olarak Pantene Micellar Şampuan sürdüğümde gerçekten hem ferahlatıcı hem de rahatlatıcı bir etkisi oldu diyebilirim. Hafif bir kokusu var, buram buram kozmetik kokmuyor. Bu yönden de kalbimi çaldı. Malum saçlarım kısacık olduğundan saç ucu kırılmasına iyi gelir mi? Yağlanmayı durdurur mu? Bu sorularınıza cevap veremeyeceğim lakin 2 kullanım sonunda beğendiğimi söylemeliyim.

Kiko Milano Baked Blush incelemesi

Pantene Micellar Şampuan kullananlar en çok da fiyatını sevmişler bakıyorum. Gerçekten 8 TL civarında satılıyor ve bence gayet uygun. Ama siz yine de bütçenize dikkat edin, 3 oraya 5 buraya gidiyor. İndirim kovalayın olur mu? 🙂

Pantene Micellar Şampuan kullananlar arasından özellikle uzun ve yağlı saçlılardan yorum bekliyorum. Beğendiğiniz mi? Ne diyorsunuz? Neslihancığım’ın reklamda dediği gibi Avustralya’ya filan gidecek olursak alalım mı yani yanımıza 😀

Öperim, DM atmayı veya yorum bırakmayı unutmayın 🙂

Gizem Aydoğan

Instagram/gizemaydogan