Nivea 1 dakika Urban Detox Maske

4452

İstanbul’da yaşayanlar bana hak verecektir. Toz, gaz, duman, kir, çer, çöp. Cildimiz nelere maruz kalmıyor ki? Dolayısıyla şehirde yaşayan biri olacak ben de cildimi temizlemek adına sıklıkla maske yapmaya yöneliyorum. Nivea 1 dakika Urban Detox Maske de son zamanlarda elime geçen ve kullanmaktan keyif aldığımız bir ürün. Nivea 1 dakika Urban Detox Maske yorumlarım ve ürün özellikleri için sayfayı kaydırın 🙂

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske ürün özellikleri

Nivea Essentials Urban Detox serisinden Nivea 1 dakika Urban Detox Maske adından da anlaşılacağı gibi 1 dakikada cilde detoks etkisi verdiği iddiasında. İçerisinde Beyaz kil ve aktif manolya özü bulunuyor.

Ürün incelemesi | Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağı işe yarıyor mu? 

Markanın sayfasındaki bilgiler şu şekilde:

– Cilde detoks yapıyor ve zararlı çevresel etkileri azaltıyor.

– Ölü cilt hücrelerini temizliyor ve derinlemesine temizliyor.

– Cildi arındırıyor ve cilt tonunu destekliyor.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske yorumu

Nivea 1 dakika Urban Detox Maskesi tüm cilt tipleri için uygun bir temizleyici. 75 ml plastik tüp içerisinde bulunuyor. Yeşil renkleriyle daha uygulamadan bir arınma etkisi yaratıyor.

Kıvamlı bir yapısı var. İçerisinde peeling benzeri tanecikler olduğunu hissedebilirsiniz. Bu tanecikler yüzünüze sürerken hissediliyor ancak yıkanınca yok oluyor.

Kolayca uygulanması avantaj. 1 dakika içerisinde tüm işlemin bitmesi için müthiş bir özellik. Zira ben de herkes gibi pek çok maske alıyorum ama zaman sıkıntısından denemek için hala kenarda bekliyorlar. Nivea Essentials 1 dakika Urban Detox Maskesi bu açıdan fark yaratıyor.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske için markaya öneriler:

Manolya özü çok naif bir koku ancak herkes beğenmeyebilir. Umuyorum başka özlerde olanlarını da çıkarırlar.

Tüm cilt tipleri için üretilen ürünler genelde hemen herkese hitap etmez düşüncesindeyim. Cilt tipine göre ürün çeşitliliği sağlanırsa daha fazla kişi tarafından kullanılabilir.

Şehir hayatı sadece yüzü değil cildi ve özellikle elleri de mahvediyor. Belki el maskesi veya tüm vücut için uygulanabilir bir ürün yerinde olabilir.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske fiyatı: 20 TL

Gratis, Watsons gibi mağazalarda indirimli haline rastlarsanız 10 TL gibi bir fiyata satın alabilirsiniz.

Nivea 1 dakika Urban Detox Maske kullananlar yorumlarınızı bekliyorum 🙂

Ürünü incelemek isteyenler için Nivea’nın sitesinin linkini bırakıyorum.