Inglot Lab 1983 cilt bakım yağları

784

Inglot, yüksek kalitede içeriklerin kullanımıyla hazırlanmış Inglot Lab 1983 koleksiyonunu genişletti. Koleksiyona yeni eklenen bakım yağları, cildin günlük ihtiyaç duyduğu ph seviyesi kontrolünü, nemini, elastikiyetini ve hareket kabiliyetini en iyi seviyeye çıkarıyor.

Inglot’un 30 yılı aşan laboratuvar tecrübesi ve uzun süren araştırmalar sonucunda hazırladığı Inglot Lab, koleksiyona eklenen yeni bakım ürünleriyle üst düzey bir cilt bakımı deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Sunrise Drop Face Oil, Spotlight Face Oil ve Dream

Drop Face Oil

olmak üzere üç farklı çeşidi olan Inglot Lab Face Oils serisi içeriğindeki tsubaki, pamuk tohumu, jojoba ve çörekotu yağı ile cildin ihtiyacı olan nemi karşılıyor.

Farklı cilt tiplerine hitap eden ve hassas ciltler için de uygun olan yağlar boyar madde içermiyor. Cilt üzerinde kolaylıkla emiliyor ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor.

Güne taze bir başlangıç

Sabahın taze enerjisinden ilham alınarak hazırlanan Sunrise Drop Face Oil, cildinizi uyandıracak ve yenilenmiş enerjiyle dolduracak. İçeriğinde bulunan jojoba yağı sebum oluşumunu kontrol altına alırken; vişne çekirdeği ve alp elması gibi meyve yağları da cildinizde yumuşak ve kadifemsi bir his yaratacak. Spotlight Face Oil ise, şehir hayatı, hava kirliliği gibi dış etkenlerden yoğun olarak etkilenen cildimizi korumak üzere geliştirildi. İçeriğindeki argan ve kayısı çekirdeği yağı sayesinde cildinizi yeniden yapılandıracak yağ, geniş gözeneklerin azaltılmasına da yardımcı olacak.

Yaşlanma etkileri yavaşlayacak

Seride yer alan Dream Drop Face Oil, ultra yumuşak ve çizgisiz bir cilt vad ediyor.
Çilek ve Chia yağları içeren yağ, yaşlanma sürecini yavaşlatmak üzere geliştirildi. İçeriğindeki C vitamini sayesinde de cildiniz aydınlanırken, istenmeyen lekelerin görünümünü de azalacak.

Her cilt yağı tek başına uygulanabildiği gibi fondöten ya da makyaj altı bazla da kombinlenebiliyor. Koleksiyona yeni ürünler eklenmeye devam edecek.