Absolute New York Duo Stroke Likit Liner İncelemesi

1776
Absolute New York Duo Stroke Likit Liner incelemesi

Absolute New York yakın zamanda Gratis mağazalarında satılmaya başladığından beri radarımdaki markalardan. Far paletleri ile hayatıma girince ve ürünlerini beğenince Absolute New York Duo Stroke Likit Liner incelemesi yazayım dedim.

Bir süredir hem kendim deniyorum hem de farklı yorumlar alabilmek adına arkadaşlarıma denetiyorum. İncelemede çeşitli kaynaklardan yorumlara yer verdim 🙂

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner incelemesi

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner çift taraflı, waterproof yani suya karşı dayanıklı bir likit liner. İki ucu farklı kalınlıklara sahip. Bir tarafı ince diğer tarafı kalın çizgi çekmek için ideal. Öyle güzel bir siyahı var ki hem istediğiniz dramatik göz görünümünü elde ediyorsunuz hem de iki farklı ucu olduğu için minik hatalar yapsanız bile araları düzeltebiliyorsunuz.

Wet n Wild Color Icon Far Paleti İncelemesi

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner incelemesi yaparken ilk dikkat ettiğim şeylerden biri dağılıp dağılmadığıydı. Benim göz kapaklarım biraz çekik gözlü vatandaşlara benzer yani içe doğru kıvrılır. Dolayısıyla eyeliner sürüp bir kere göz kırpınca Hz. İsa’nın halesi gibi yuvarlak bir çizgi çıkar göz kapaklarımda 🙂

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner sürdükten sonra uzun saatler geçse de herhangi bir dağılma, bozulma, çatlama veya patlama olmadı. Göz kapağıma siyah çizgi çıkmadı. Kenarları akmadı ki bu sıcaklar için müthiş başarı diye düşünüyorum. Tabii şuna da dikkat ediyorum. Bazı eyelinerlar evet dağılmıyor ama göz kapağıma öyle yapışıyor ki bir ağırlık hissettiriyor. Absolute New York Duo Stroke Likit Liner incelemesi yaparken böyle bir sorun da yaşamadım.

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner incelemesi

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner ile ilgili sevmediğim tek bir nokta var o da üst üste çizemiyor olmak. Bu şekilde üst üste geçmeye çalışırsanız renk farklılığı yaşanabiliyor. Eğer eyeliner çekmede ustaysanız Absolute New York Duo Stroke Likit Liner kesinlikle edinmeniz gereken bir ürün. Ama ben bin defada çekiyorum noktaları birleştiriyorum diyorsanız başka bir eyeliner ile pratik yaptıktan sonra edinmek daha mantıklı olabilir.

Bu arada fotoğrafta gördüğünüz gibi Triple Liner ve kesik uçlu eyeliner olan Sharp Liner ürünleri de var ama onları henüz denemedim.

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner fiyatı: 34.90 TL

Absolute New York Duo Stroke Likit Liner’ı Gratis mağazalarında bulabilirsiniz 🙂

Öpücükler

Beni takip etmeyi unutmayın 😉

Gizem Aydoğan

Facebook/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan

Twitter/aydogangizem

Youtube Kanalım