L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence yorumları

868
L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence yorumları

L’Occitane hem marka iletişimi hem de ürünleri ile uzun zamandır beğendiğim bir marka. İnternet sitesini, sosyal medya hesaplarını ve hatta mağazaları dolaştığımda içimde doğal, ferah bir algı oluşturuyor.

Son zamanlarda kullandığım ürünlerden biri olan L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence hakkındaki yorumları ise şöyle:

L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence yorumları

Serideki ürünlerin rengi adıyla çok tutarlı. Ambalajlar gayet kullanışlı. Bir sorun var ki ürün isimleri öyle uzun ki. Keşke daha net ve kısa isimler seçebilseler. L’Occitane markasının bile nasıl telaffuz edileceğini öğrenene kadar Türk kadınları neler çekti neler.

Şimdi sık sık çıkan seriler de bir o kadar ilginç isimlere sahip olunca biraz zor geliyor sanıyorum. Marka Fransız tabi anladık ama yerelleştirme taraftarıyım biraz bu konularda. Bana sorarsanız orijinal ürün isimleri de çok uzun zaten. Daha global isimler verilebilir belki ürünlere. Şimdi diyeceksiniz ki koskoca L’Occitane seni mi dinleyecek diye fakat kullanıcı yorumu önemlidir. Ben söylemiş olayım 🙂

Geleyim L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence incelemesi kısmına.

L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence yorumları

Bildiğiniz su gibi bir dokusu var. Hani antibakteriyel sabunlar diye bildiğimiz jeller vardır. Elinize sürersiniz ve hiçbir şey sürmemiş gibi buharlaşır veya emilir ya. Bu losyon da tam olarak aynı hissi yaratıyor. L’Occitane Aqua Reotier nemlendirici losyonu serideki kremi uygulamadan önce kullanmak gerekiyormuş ki etkili olsun.

İlgili yazı: L’occitane Immortelle Divine Youth Oil

İçinde seriye adını veren Reotier suyu ve Hyaluronik asit var. Cildi temizledikten sonra sürmek gerekiyor ki ciltteki ilk nem tabakasını oluştursun. Hissiyatını çok iyi buldum. Yağlı hissettirmedi bile demeye gerek duymuyorum çünkü bildiğiniz yok oluyor. Çok hızla emiliyor. Sıcak duştan sonra kızaran yüzüme sürdüğümde müthiş ferahlattı.

L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence yorumlarını aradığımda da hep olumlu yorumlar buldum. Genelde herkes hızla emildiğini ve kremden önce uygulandığında kremin etkisini gerçekten de artırdığını yazmış. Tek beğenen ben değilmişim yani 🙂

L’Occitane websitesinde online satış var.

L’Occitane Aqua Reotier Moisture Prep Essence fiyatı: 150 ml 146 TL

Promosyonları takip ederek indirimli fiyatlara da denk gelebilirsiniz.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂