Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Kiko Milano Arctic Holiday Koleksiyonu yorumları

Kiko Milano Arctic Holiday Koleksiyonu yorumları

1916

Kiko Milano Arctic Holiday koleksiyonu hediye arayanlar için bence ideal bir tercih.  Bir süredir kullandığım Kiko Milano Artctic Holiday koleksiyonu yorumu sizler için hazır. Arctic Holiday kullananlar bu konuda ne düşündüğünü de yazarsa sevinirim 🙂

Kiko Milano Arctic Holiday ürünlerinin ambalajları oldukça eğlenceli. Tam bir buzul havası katıyor. 2-3 ürün birleştirerek bir kofre hazırlayabilir ve kız arkadaşlarınıza veya sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Kiko Milano Arctic Holiday Baked Powder Pudra yorumu

Kiko Milano Arctic Holiday Baked Powder adından da anlaşılacağı üzere fırınlanmış bir yüz pudrası. Ürünün içerisinde buzul suyu, zencefil ve baharat varmış. Benim gibi açık tenli biriyseniz Kiko Milano Arctic Holiday Baked Powder ürününü pudradan ziyade broznlaştırıcı olarak kullanabilirsiniz. Ürünün 4 farklı renk seçeneği var.

Kiko Milano Arctic Holiday Baked Powder fiyatı: 69.95 TL

Kiko Milano Arctic Holiday Baked Blush Allık yorumu

Kiko Milano Arctic Holiday Baked Blush Allık’da da yine zencefil ve baharat kokuları kullanılmış ancak öyle çok yoğun bir kokusu yok. Sürdüğünüzde hafif bir koku duyuyorsunuz o kadar. İçinde aynası olduğundan sürmesi kolay ancak içerisinde fırçası yok. Fırça veya süngeri olsa daha etkili olabilirdi. Kiko Milano Arctic Holiday Baked Blush Allık 3 farklı tonda satın alınabiliyor.

Kiko Milano Arctic Holiday Baked Blush Allık fiyatı: 69.95 TL

Arctic Holiday Aydınlatıcı yorumu

Arctic Holiday Holografik Highlighter 2 tonda satın alabileceğiniz bir aydınlatıcı. Islak ve kuru kullanılabiliyor. 3 boyutlu parlaklık sunuyor ve gerçekten yumuşacık bir dokusu var. Ben kuru kullandım oldukça memnun kaldım yalnız sürerken güzel aydınlık bir yerde sürmelisiniz. Yoksa fark etmeden fazla kaçırabilirsiniz.

Arctic Holiday Aydınlatıcı fiyatı: 54.95 TL

Arctic Holiday Maskara (Rimel) yorumu

Bu serinin bana kalırsa en güzel 2 ürününden biri bu maskara. Sürülüşü kesinlikle çok kolay ve topaklanma yapmıyor. Fırçası fiber ve göz damlası şeklinde. Sadece siyah tonda satılıyor. Bana kalırsa bir an önce mavi ve farklı renklerde de yapsınlar çünkü çok iyi bir maskara.

Arctic Holiday Maskara fiyatı: 49.95 TL

Arctic Holiday Eyeliner yorumu

Serinin en başarılı 2 ürününden biri maskarası ise diğer kesinlikle eyeliner. 2 ucu da farklı renklerde. Biri mat ve diğer tarafı metalik renklerde. Ben Siyah ve metalık beyaz olanı kullanıyorum. Gözleri büyük göstermek için göz altına beyaz kalem çekmek gerekir derler. Kesinlikle doğru. Göz üstüne siyah göz altına metalik beyaz sürünce müthiş görünüyor. 4 farklı tonu var. Mutlaka makyaj çantanızda bulunmalı.

Arctic Holiday Eyeliner fiyatı: 39.95 TL

Arctic Holiday Göz Farı Paleti yorumu

Arctic Holiday Göz Farı Paleti su bazlı bir farmış. Ferahlatıcı etki sağladığı iddia ediliyor. Büyük bir fark göremedim ama parlak metalik tonda görünmesi güzel. Kremsi bir dokusu var. Hızla kuruyor ve pek dağılmıyor. Yalnız renklerin çok yoğun olduğunu söyleyemem. Tam rengini elde etmek için birkaç kat sürmeniz gerekiyor.

Arctic Holiday Göz Farı Paleti fiyatı: 39.95 TL

Arctic Holiday koleksiyonunda ayrıca holografik lip balm, strobing serum, pudra fırçası da mevcut.

Bu koleksiyondan bir set yapacak olsam kesinlikle Arctic Holiday Eyeliner, Arctic Holiday Maskara ve
Kiko Milano Arctic Holiday Baked Powder alırdım. Zira allık yerine Kiko Milano Arctic Holiday Baked Powder da bronzlaştırıcı allık niyetine kullanılabilir.