Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağı işe yarıyor mu?

Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağı işe yarıyor mu?

4785

Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağı uygun fiyatlı alınabilecek sıkılaştırıcı yağlar arasında geliyor. Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı fiyatı 40 TL civarında. Peki Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağı gerçekten işe yarıyor mu?

Çatlaklar neden oluşuyor?

Çatlak oluşumunun en temel sebepleri bildiğiniz gibi nemin azalması, kilo alma ve hamilelik. Benim gibi bacak içinde hafif çatlakları olanlar için bence Nivea sıkılaştırıcı yağı denenebilir.

Çok derin çatlakları olanlar Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağı kullandığında ne yaşadı bilmiyorum ama ben bir çatlak belirledim ve Nivea vücut yağını kullandım. Çatlak görünümü azalmış görünüyor.

Ürün incelemesi | Nive 1 dakika Urban detox maske

Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağının özellikleri neler?

Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağının içinde Koenzim Q10 başra olmak üzere avokado, pamuk ve fındık yağları var. Kokusu gerçekten güzel. Çok fazla yağlı hissi bırakmıyor ancak bildiğiniz yağ.

Duştan sonra sürerseniz ve 10 dakika beklerseniz kolayca emiyor.

Çatlak giderici yağ nerede kullanılabilir?

Ben Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağını sadece çatlaklı bölgelerde değil bebek yağı gibi tüm vücuduma uyguluyorum. Çünkü çatlakların yanı sıra cildi sıkılaştırıcı ve cilt tonunu eşitleyici etkisi de varmış. Leke ve izleri yok ediyormuş.

Kol, bacak, göbek, göğüs ve sırt bölgesinde çatlak giderici sıkılaştırıcı yağ kullanabilirsiniz.

Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağı fiyatı: 35-40 TL arasında.

Nivea Sıkılaştırıcı Vücut Yağını Watsons ve Gratislerden indirim takip ederek daha indirimli fiyata da satın alabilirsiniz.