Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Kiko Milano Baked Blush yorumları

Kiko Milano Baked Blush yorumları

2166

Kiko Milano Baked Blush Summer 2.0 yani yaz koleksiyonu ile denemeye başladığım bir üründü. Kiko Milano ürünlerinin basic olanlarını genelde seviyorum. 20. yıl için çıkardıkları koleksiyonlardaki ürünlerden birkaç tanesi biraz fazla marjinaldi ama genelde uygun fiyata kaliteli ürün geliştiren bir marka. Kiko Milano Baked Blush yorumları şu şekilde toparlanabilir.

Kiko Milano Baked Blush yorumları

Kiko Milano allıklarını genelde seviyorum. Aynı markanın 3 renkli trio allığını pek sevmiştim. Kiko Milano Baked Blush biraz daha simli ve bronzer havasında bir allık. Aslına bakılırsa tam yaz sezonu için uygun. Cildi kurutmuyor ve pek kolay uçuşmuyor. Benim kullandığımın rengini fotoğrafta görebilirsiniz. Bir tarafı bayağı pembe diğer kısmı ise hafif bronzlaştırıcı etki yapacak bir renkte.

Foruma yorum yapmak için beklerim :)Konuyla ilgili başlık linki

Allık veya aydınlatıcı gibi kullanılabilen bir ürün. Ben genelde hafifçe yanaklarıma sürüp çıkıyorum. Fazla sürerseniz çok kırmızı oluyor hafif uygulamakta fayda var.

Kiko Milano allıklarını genelde severek kullananlar arasındayım. Ama tercih etmem gerekirse diğer kullandığım trio allık favorim.

Kiko Milano Baked Blush fiyatı 69 lira civarındaydı en son. Eğer hem bronzer hem de allık gibi kullanırım diyorsanız bu fiyat için performansı iyi ancak sadece allık için bence biraz fazla.

Kiko Milano Arctic Holiday yorumları