L’Oréal Paris şeker peelingi serisi

786

%100 doğal kaynaklı 3 şeker ve farklı cilt ihtiyaçlarına cevap veren üzüm çekirdeği yağı, kivi tohumları ve kakao yağı içerikleriyle L’Oréal Paris, yepyeni serisi “Şeker Peelingi” ile cildi bebeksi pürüzsüzlüğe ulaştırmanın en yeni formülünü sunuyor.

L’Oréal Paris ‘ten “çok şeker” bir yenilik

Cildin ölü hücrelerden arınarak daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlayan peeling, cilt bakımının olmazsa olmazlarından. L’Oréal Paris’in raflarda yerini alan en son yeniliği “Şeker Peelingi”, cildinizin ihtiyaç duyduğu bebeksi pürüzsüzlük hissini en şeker haliyle sunuyor. En önemlisi peeling yaparken su ile birlikte eriyen şeker içeriği ile cildiniz hem yoğun bir şekilde hem de nazikçe temizleniyor. Üstelik dudak üzerinde de kullanılabiliyor.

%100 doğal kaynaklı 3 şekerle nazikçe temizle!

Güzelliğin sırrı temiz ve arındırılmış bir ciltle başlar. Siyah Nokta Karşıtı, Işıltı Canlandırıcı ve Besleyici olmak üzere 3 farklı ürünün yer aldığı L’Oréal Paris Şeker Peelingi serisi, %100 doğal kaynaklı esmer, sarı ve beyaz şeker içeriği ile cildi nazikçe temizliyor, bebeksi bir pürüzsüzlüğe kavuşturuyor. İçerdiği üzüm çekirdeği yağı, kivi tohumları, kakako & hindistan cevizi yağı özlerinin sağladığı harika kokusu ile de eşsiz bir peeling deneyimi sunuyor.

Siyah Nokta Karşıtı Şeker Peelingi

Gözenekleri ısıtarak açma özelliği sayesinde cildi kir ve yağlardan arındıran kivi tohumları, 3 doğal kaynaklı şeker ile birleşerek cildi siyah noktalardan arındırırken, daha canlı ve sağlıklı bir görünüm sunuyor.

Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi

Pürüzsüzleştirme ve ışıltı kazandırma özelliğine sahip Işıltı Canlandırıcı Şeker Peelingi, üzüm çekirdeği yağı içeren formülüyle solgun görünümü engelleyerek cildin ışıltısını açığa çıkartıyor.

Besleyici Şeker Peeling

Kakao ve hindistan cevizi yağı içeriğiyle Besleyici Şeker Peelingi ise cildi yumuşatarak rahatlatırken kuruluğu yatıştırarak kusursuz bir görünüm sağlıyor.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi, her cilt tipine uygun ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözüm sunan serisiyle cildinizi yoğun bir şekilde temizleyerek bebeksi pürüzsüzlükte bir görünüme kavuşturuyor.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi için Önerilen Tüketici Fiyatı: 39.90 TL