Diadermine Hydralist Serisi İncelemesi

1236

Diadermine Hydralist serisi geçtiğimiz yıl Hande Soral’ın marka yüzü olduğu bir cilt bakım serisi. “Cildinin Susuzluğuna Son Ver” mottolu seri adından ve sloganından da anlaşılacağı üzere cilt kuruluğu ve nem eksikliğine savaş açmış durumda. Uzun zamandır denenecekler arasında beklettiğim  Diadermine Hydralist serisini sonunda inceleyebildim.

Diadermine Hydralist serisi Watsons ve Watsons.com.tr’de satılıyor. Fiyatları oldukça makul ve seride ikisi krem olmak üzere 4 ürün var. Ürünlerin hepsinde Hyalüronik asit ve çöl yosunu mevcut. Sanıyorum serinin bu kadar güzel kokması bu içerikle de ilgili olabilir, emin değilim ama.

Diadermine Hydralist serisi

Diadermine Hydralist Tazeleyici Gündüz Kremi yorumları

Hydralist Gündüz Kremi iki farklı seçenekte sunuluyor. Biri kuru ciltler için diğeri ise karma ve normal ciltler için. Benim denediğim Jel doku seçeneği olan normal ve karma ciltler için olanıydı. Aslında İpeksi doku olarak satılan kuru ciltler için olanı denemem daha doğru olabilirdi zira cildim kurudur ancak bu farka rağmen cildime iyi geldiğini söyleyebilirim. Öncelikle adında olduğu gibi gerçekten tazeleyici, sürünce bir ferahlık veriyor. Hydralist Gündüz Kreminin kokusu ve dokusu müthiş. Yüzüme su çarpmış gibi hafif bir hissi var, hızlıca emiliyor ve gün boyu kokusunu ve ferahlığını duymak mümkün.

Fiyatı: 38.50 TL ( şu an indirimde)

Hydralist Mucizevi Nemlendirici Sprey yorumları

Diadermine Hydralist serisinin benim en beğendiğim ürünü sanıyorum mucizevi nemlendirici spreyi. Termal sular ile hayatımıza giren yüzümüze uyguladığımız spreyler pek alışkın olmadığımız bir ürünken çantaların vazgeçilmezi oldu. Gün içinde özellikle benim gibi kuru ciltliler yüzünün yavaş yavaş kuruduğunu hisseder. Bu sebeple çantadan çıkarıp hemen uygulayabiliyor olmak çok güzel. Çok hafif bir sprey olduğu için makyajı da bozmuyor. Makyajlı haldeyken de özellikle denedim, hiç zararı olmadı. Sprey mekanizması bence markaların pek iyi olmadığı konular. Genelde 5-10 kullanım sonrası bu spreyler bozulur, elinizde yarım şişe ürünle kalısınız. Hydralist Mucizevi Nemlendirici Sprey bu konuda da oldukça başarılı. Kokusu Diadermine Hydralist serisi kokusundan, müthiş güzel ve ferahlatıcı.

Fiyatı: 31.90 TL ( şu an indirimde)

Ürünleri satın alabileceğiniz Watsons linkini buraya bırakıyorum.

Diadermine Hydralist Serisi – Watsons

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂