Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Maybelline New York SuperStay Matte Ink incelemesi

Maybelline New York SuperStay Matte Ink incelemesi

2058
Maybelline New York SuperStay Matte Ink yorumları

Maybelline New York SuperStay Matte Ink elime ilk aldığımda maskara olduğunu düşündüm. Genelde rujların ambalajı daha bir değişik oluyor ama şu açıdan da Maybelline New York SuperStay Matte Ink’in tasarımını sevdim ki rengini anlamak için altına üstüne bakmanıza gerek kalmıyor. Kutusu zaten hangi renkte ise o renk tasarlanmış. 1-2 kere denedikten sonra kısaca Maybelline New York SuperStay Matte Ink yorumları şu şekilde toparlanabilir.

Maybelline New York SuperStay Matte Ink yorumları:

Rengi fazlasıyla canlı fakat sürer sürmez kuruduğu için hataları düzeltmek çok zor.

Sürdükten sonra dudaklarınızı birbirine bile dokundurmanız imkansız çünkü yapışkan bir dokusu var. Dolayısıyla çoook dikkatli uygulamanız gerekiyor.

Rujun dokusu adından da anlaşılacağı gibi mat. Parlak durmuyor aman dikkat. Mat ruju ben çok severim ve bu rujun matlığını da beğendim.

Maybelline Super Stay Fondöten 24h İncelemesi

Maybelline New York SuperStay Matte Ink ruj adındaki SuperStay iddiasını fazlasıyla gerçekleştiriyor çünkü dudaktan çıkarmak neredeyse imkansız. Ben silmek için çok güçlü bir temizleyici denedim ancak bu sefer de temizleme pamuğu dudağıma yapıştı. Neredeyse tırnaklarımla kazıyarak çıkarmak zorunda kaldım.

Maybelline New York SuperStay Matte Ink bana sorarsanız tam mezuniyet ruju. Uzun süre kalıcı ruj alıyorsanız aklınızda bulunsun. Eğer çok uzun bir geceye katılacaksanız, ne yersem yiyeyim rujum çıkmasın diyorsanız MaybellineSuperStay Matte Ink tam aradığınız ruj olabilir. Ancak kısa süreli kullanımlar için önermiyorum zira kesinlikle çıkmıyor.

Maybelline New York SuperStay Matte Ink fiyatı

40 TL civarında ama Trendyol, Kozmela vb sayfalarda indirimde olduğunda rahatlıkla alınabilir. Mesela şu an indirimde 🙂

Gizem Aydoğan

Facebook/gizemaydogancom

Instagram/gizemaydogan