Ana Sayfa #GizemDenio Cilt Bakımı ve Makyaj Swiss Image krem yorumları

Swiss Image krem yorumları

6325

İsviçreliler ne yapsa koşa koşa alacağız gibi bir algı var ama adamlar sanıyorum ne yapsa hakkını veriyor. Swiss Image krem yorumları için sayfayı kaydırınız 🙂

Swiss Image markası son zamanlarda en merak ettiğim ürünler arasındaydı ve sonunda Gratis’te satışa başlandı.

Swiss Image krem özellikleri

Swiss Image krem yorumlarına geçmeden önce birkaç bilgi vermek isterim. Marka kremlerinde buzul su ve doğal bitkiler kullanıyormuş. Alpler’den gelen zengin mineral içeriğiyle övünüyorlar. Bu zengin mineraller sayesinde Swiss Image ürünlerinin serbest radikalleri engellediği ve yaşlanmanın önüne geçtiği söyleniyor. Ayrıca Swiss Image krem ve diğer ürünleri paraben, sls ve slesphthalates içermiyormuş. Doğal bitki özleriyle üretildiğinden doğal bakım kremi arayanlar için de uygun görünüyor.

Swiss Image krem yorumları

Swiss krem kullananlar kervanına yaklaşık 1,5 ay önce katıldım. Bu sürede cildime başka nemlendirici sürmedim ki etkilerini tarafsız bir şekilde gözlemleyebileyim.

Öncelikle en büyük avantajı fiyatı. Gratis’te satış fiyatı 24.90 TL. Bana sorarsanız daha ucuza daha iyi bir ürün bulmanızın pek imkanı yok. İçinde Alp yıldızı çiçeği özü bulunuyormuş ve kolayca emiliyormuş bilgisi vardı kesinlikle doğru. Kremi sürdükten önceki ve sonraki fotoğrafımı buraya koyuyorum. Sürdükten 10 sn sonra çekildi. Hafif bir nemli görünümü var ancak öyle yağlı bir hissi veya görünümü kesinlikle yok.

Kıvamı çok yoğun değil. Su bazlı nemlendirici gibi gayet kolay sürülen beyaz renkli bir krem. Kokusu da çok hafif ve ferah.

Swiss Image Nemlendirici Gündüz Kremi bana kalırsa hem cebe hem de cilde hitap eden ürünlerden biri.

Olumsuz bir tarafını gerçekten bulamadım. Belki serinin diğer ürünlerini de denedikten sonra genel bir yargıya varabilirim lakin Swiss Image kullananlar bence gayet memnun kalacaktır.

Diğer Swiss Image ürünlerini kullandıktan sonra görüşmek üzere 🙂