The Body Shop’tan mutluluk setleri

59

#GizemYazio: The Body Shop ile ilk tanışmamız Moringa Body Butter ile olmuştur o günden beridir de asla eksik etmem. Ayrıca kuru eller için kremleri ve Oils of Life serisidindeki yüz bakım yağlarına da daha önce hazırladığım listelerde yer vermiştim, pek beğenirim. The Body Shop ürünleri kadar aklıma hep setleri de gelir. Bana sorarsanız setler konusunda bu kadar başarılı başka bir marka var mıdır diye sorsanız hemen yanıt veremem. Yeni setler hazırlamışlar, bir göz atın derim 🙂

👉 En iyi 5 yüz bakım yağı

👉 Kuru ciltler için el kremleri

Gerçek güzelliğin kalpten geldiğine inanan The Body Shop, kendini ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere birbirinden özel ürünler sunuyor.

Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle, tüm ihtiyaçlara yanıt veren The Body Shop’ın ürünleri ile hem kendinizi hem sevdiklerinizi şımartın.

Dünyanın dört bir köşesinden topladığı en kaliteli içerikleri, tecrübe ve özenle harmanlayan The Body Shop, hem kendini hem sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkese birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı küçük büyük her bütçeye, kadın erkek herkese ve her tarza hitap edebilecek birçok farklı hediye seti seçeneği sunuyor.

Banyolar meyve bahçesine dönüşüyor

Her bütçeye hitap eden seçenekleri ile Strawberry 2’li Vücut Bakım Hediye Seti ve Mango 5’li Küçük Boy Hediye Kutusu ile banyoların birer meyve bahçesine dönüşmesine tanıklık edebilirsiniz.

The Body Shop, erkekler için de bir mutluluk seti tasarladı. White Musk Sport 2’li Hediye Seti ile zindelik veren greyfurt ve limon aromalarının kehribar ile buluşmasının keyfine varabilirsiniz.

Temizlenmiş ve arınmış bir cilt

The Body Shop’ın mutluluğa açılan kapısının sırrı, bir diğer hediye ürünü ise, Himalayan Charcoal 2’li Arındırıcı Hediye Seti. Hindistan’ın Vedik kültürüne ait bir yöntem olan ve binlerce yıldır kullanılan Ayurvedik geleneklerden esinlenerek hazırladığı bu seri, bambu kömürü, yeşil çay yaprakları ve organik çay ağacı yağı gibi %100 vegan ve doğal içeriklerle hazırlanmıştır. Hediye setinin içerisinde bulunan Himalayan Charcoal Arındırıcı Killi Yüz Yıkama Jeli, cildi kurutmadan ve aşındırmadan temizleyerek ciltteki fazla yağı ortadan kaldırır. Toksinlerden Arındırıcı Işıltı Veren Maske ise, cildi kir ve kalıntılardan arındırmaya yardımcı olup daha temiz ve arınmış bir cilt görünümü sunar.

The Body Shop’ın mutluluk rafları

Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle, tüm ihtiyaçlara yanıt veren The Body Shop, makyaj severleri de unutmadı. Dağılmayan, topaklanmayan formülü ve yoğun renk pigmentleriyle uzun süre kalıcı hacim sağlayan Happy Go Lash maskara ve cildi ovalama veya durulamaya gerek kalmadan nazik ve etkili bir şekilde arındıran Papatya Özlü Camomile Butter Makyaj Temizleme Yağı ile 2’li Maskara & Makyaj Temizleme Hediye Seti, The Body Shop’ın mutluluk raflarında sizleri bekliyor.

Strawberry 2’li Vücut Bakım Hediye Seti            99,90 TL.

Mango 5’li Küçük Boy Hediye Kutusu                329,90TL.

White Musk Sport 2’li Hediye Seti                     149,90 TL.

Himalayan Charcoal 2’li Arındırıcı Hediye Seti  429,90 TL.

2’li Maskara & Makyaj Temizleme Hediye Seti  169,90 TL.