INCIA Egzaderm™ ve Sebum Kit ile Doğal Çözümler

47

Doğanın iyileştirici gücünü ve saflığını yüksek teknoloji ile birleştiren INCIA, bakım kitleri ile çeşitli cilt ihtiyaçlarına yönelik doğal alternatifler sunuyor.

Doğanın mucizesini yüksek teknoloji ile birleştiren INCIA, en hassas ciltlerin dahi güvenle kullanabileceği özel kitlerini kişisel bakımına özen gösterenlerle buluşturuyor. Cilt ihtiyacına yönelik özel kitler içerisinde INCIA’nın en sevilen ürünleri arasında yer alan %100 doğal sabunlar, aromaterapi yağları ve yüz temizleyicileri yer alıyor.

Egzaderm™ Kit ile kuru ciltlere hassas bakım

Özellikle kış aylarındaki soğuk ve kuru havadan olumsuz etkilenen cilt problemleri için %100 doğal fayda sağlayan Egzaderm™ KitINCIA yoğun nemlendirici sıvı sabun ve AROMATERRA Rahatlatıcı Bir Dokunuş aromaterapi yağından oluşuyor.

El ve vücutta kullanılabilen INCIA yoğun nemlendirici doğal sıvı sabun, içeriğindeki Aspir çiçeği yağı (Linoleik asit) ile deri üzerindeki kızarıklıkları engellemeye yardımcı oluyor. Aynı zamanda özel formülündeki makademya yağı ile de cildi yatıştırmaya destek oluyor.

AROMATERRA Rahatlatıcı Bir Dokunuş, INCIA BioArge laboratuvarlarında tamamen saf ve doğal uçucu yağlar kullanılarak geliştirilen etkili formülü sayesinde stres veya farklı sebeplerden oluşan cilt rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı oluyor. Aşırı kuruluk ve kaşıntı sonrasındaki döküntü sonucu oluşan rahatsızlıklarda konfor sağlayan aromaterapi yağı, aromatik kokusuyla da kullanıcılarına kendini iyi hissettiriyor.

Sebum Kit ile pürüzsüz bir cilt 

Pandemi nedeniyle sağlığımızı korumak için sürekli olarak kullandığımız maskeler çoğu zaman cildimizin nefes almasını önleyerek akne oluşumuna neden olabiliyor.

INCIA Sebum Kit; içerisinde yer alan yağlı ciltler için Yüz Temizleme Köpüğü ve AROMATERRA Kusursuz Güzellik aromaterapi yağı ile yağlı ciltlerin acil bakım ihtiyacını karşılayarak sebumu dengeliyor. Yağlı ve pürüzlü ciltler üzerinde tek kullanımda bile gözle görülür etkili sonuçlar sunan INCIA Sebum Kit, içeriğindeki ürünlerin birlikte ve düzenli kullanımında ciltteki istenmeyen görüntülerin ve lekeli görünümün azalmasına yardımcı oluyor.

INCIA yağlı ciltler için yüz temizleme köpüğü, içeriğindeki çay ağacı yağı sayesinde antiseptik bir özellik sunuyor ve cildin sebumunu dengeliyor.

INCIA’nın aromaterapi serisinde yer alan AROMATERRA Kusursuz Güzellik Yağı ise doğrudan pürüz ve lekelerin üzerine uygulanabiliyor. Kusursuz Güzellik yağı, özel formülü sayesinde düzenli kullanımlarda hayal edilen ipeksi bir cilde sahip olmaya yardımcı oluyor.

Doğaya, çevreye ve kendine özen gösteren herkesin vazgeçilmezi INCIA’ya seçkin eczanelerden ve incia.com adresinden ulaşılabiliyor.