Büyük Sephora indirimi (7-27 Ocak 2019)

473
büyük sephora indirimi 2019

Sephora 7-27 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacak büyük indirimiyle kozmetik severlere avantajlı alışveriş fırsatı sunuyor.

Sephora’nın renkli, eğlenceli ve özgür dünyasında kendini şımartmak isteyenler seçili Sephora Collection ojelere 5 TL, maskelere 10TL, göz kalemi ve farlara 15TL, eyeliner ve rujlara 20TL, maskaralara 30TL, fondötenlere ise 40TL’den sahip olabilecek.

-Sadece Sephora’da satılan, seçili markaların seçili ürünlerinde geçerli olan %50’ye varan indirimler ise güzellik tutkunlarını, yeni yılın ilk günlerinde heyecanlandırıyor.
-İndirim ilgili kategorilerin seçili renk tonlarında geçerlidir.Servis edilen görsellerin bağlayıcılığı yoktur.

www.sephora.com.tr

Sephora Collection – Color Hit Oje

Efsanevi Sephora Collection ojeler yeni görünümleri ile bir harika! Ojeler, yeni formülüyle daha kusursuz, daha parlak ve beş güne kadar kalıcılık sağlıyor. Muhteşem kırmızılardan, pop renklerine, zarif nude renklerden eğlenceli sedefli renk seçeneklerine kadar, tüm oje severleri mutlu edecek 53 tondan oluşan geniş bir renk yelpazesiyle yaz görünümü tamamlıyor. Her yere taşınabilen ve kolayca el çantanıza sığabilen sevimli şişesi bu ürünün en büyük artılarından.
İndirimli Fiyatı: 5 TL

Sephora- Waterproof Göz Makyaj Temizleyicisi
Bu rüya ikili tüm makyaj kalıntılarını çıkarır hem de anında! Flavonoid ve zeytin ağacı özlerinden yapılmış özel formülüyle kirpikleri güçlendirir. Hassas gözler ve lens kullananlar için uygun.
İndirimli Fiyatı:10 TL

Sephora Collection Colorful Eyeshadows Mono – Colorful Tekli Far
Çok yakından tanıdığımız ve sevdiğimiz Sephora Collection’ın göz farı bu sezon yepyeni, daha şık ve daha pratik bir görünüme ulaşıyor. Ürünün genel görünümüne minik dokunuşlar yapılıyor.Her kozmetik severin kendine göre bir renk bulabileceği mat, sedefli, ışıltılı farlar arasında kaybolmak size kalıyor.
İndirimli Fiyatı: 15 TL

Sephora Collection Cream Lip Stain Mat – Mat Ruj
Sephora Collection’ın en çok tercih edilen rujunun mat ve yoğun renkleri yeniden keşfediliyor. Artık olmazsa olmazlarımızdan olan Cream Lip Stain, hem modası geçmeyen hem de cesur 44 yeni renkte sunuluyor. Artık seçim yapmanıza gerek yok, hayranlık uyandıracak dudaklar ve stiller için renklerle oynaması size kalıyor.
İndirimli Fiyatı: 20TL

Sephora – Outrageous Volume Maskara
Kirpiklerde sıra dışı bir hacim tercih eden kadınların yardımına Outrageous Volume maskara yetişiyor. Outrageous Volume ile dolgun hacimli kirpikler ve çekici bir bakış elde ediliyor. Üstelik waterproof özelliği de bulunuyor.
İndirimli Fiyat: 30TL

Colorful blush- Colorful Allık
Sephora’nın vazgeçilmez allıkları, yeni sezonda yeni renkleriyle makyaj severlerin beğenisine sunuluyor.Uygulaması son derece kolay olan allıklar doğal ve uzun süre kalıcılığıyla, tüm cilt tiplerine rahatlıkla uyum sağlıyor. Solgun olan teninize, koleksiyonda yer alan turuncu ve pembe tonlarıyla artık veda etmenin tam sırası!
İndirimli Fiyat: 30TL

Sephora Sun Disk Bronzlaştırıcı Pudra
Sephora Sun Disk bronzlaştırıcı pudra, hafif ve kremsi yapısıyla cildiniz doğal bronz bir görünüme kavuşuyor. Geliştirilmiş, renk değiştiren parçacıklı yapısı ile cildiniz ışık saçıyor. Pudra veya allık olarak kolayca uygulanabiliyor.
İndirimli Fiyat: 30TL

Sephora Collection Glow Perfection Foundation – Fondöten
Geniş bir renk yelpazesinde sunulan bu yeni nesil fondöten sadece ışıltıyla parlayan bir cilt değil aynı zamanda eşitlenmiş ve pürüzsüz bir cilt sözü de veriyor.
Son derece hafif yapısıyla cildin nefes almasını sağlıyor, aşırı parlaklık vermeden kusursuz bir ışıltı yaratıyor.
İndirimli Fiyat: 40TL