Egos deniz tuzu spreyi kullananlar kimler?

1036

Egos deniz tuzu spreyi kullananlar yaz aylarında pek mutlu. Egos deniz tuzu spreyi ile denizden çıkmış gibi saçlara kavuşabilirsiniz. Üstelik ürünün kokusuna da bayılacaksınız. Benim saçlarım biraz kısa olduğundan uçuş uçuş saçlara kavuşmadım haliyle ancak saçı uzun olup da Egos deniz tuzu spreyi kullananlar bu ürünü oldukça methediyor.

Egos deniz tuzu spreyi ile denizden çıkmış gibi

Saç şekillendirici markası Egos tarafından geliştirilen Egos Wavy Deniz Tuzu Etkili Saç Şekillendirme Spreyi, içeriği ve formülüyle yaz döneminde doğal deniz dalgası etkisi yaratmak isteyenlerin vazgeçilmezleri arasına girecek. Saçlara doğal ve denizden yeni çıkmış gibi bir görünüm veren sprey, saçların uzun süre formunu ve hacmini korumasını da sağlıyor.

İlgili yazı: Wet n wild color icon far paleti yorumları

Yaza girerken denizin esintisini ve kokusunu, saçlarınızda hissetmek ister misiniz? Saçlarda doğal deniz dalgası yaratan Egos’un deniz tuzu etkili saç şekillendirme spreyi Wavy ile yazı karşılayın.

Saçlara doğal deniz dalgaları getirerek, denizden yeni çıkmış gibi bir hava yaratan sprey, özel geliştirilen içeriği ve formülünün yanı sıra kokusuyla da fark yaratıyor. Saçları kolaylıkla şekil alanlara ise, sadece doğal deniz dalgalarının tadını çıkarmak kalıyor.

Egos Deniz Tuzu Etkili Şekillendirici Sprey fiyatı: 19,90 TL

Egos deniz tuzu spreyi kullananlar kimler? Bana yazın 🙂