wet n wild Color Icon far paleti yorumları

2417

Selamlar! Size dün sadece Gratis mağazalarında satılan wet n wild yeni koleksiyonunu duyurmuştum. Bu yeni koleksiyondaki wet n wild color icon far paleti yorumları bugün güzellik blogumda sizlerle çünkü dayanamayıp hemen denedim.

wet n wild Color Icon far paleti hakkında önce biraz bilgi vereyim. Sonra da wet n wild Color Icon far paleti yorumlarıma geçeyim.

wet n wild Color Icon far paletinin mottosu “Born to be an eye-con” imiş ve geliştirilmiş yeni formülle üretilmiş. Hem kalıcılığı hem de renkleriyle ikon bir ürün olmayı amaçlıyor tahmin edebileceğimiz üzere.

wet n wild Color Icon far paleti yorumları

wet n wild Color Icon far paleti ile ilgili bayıldığım 2 özellik 2 boyda satılıyor olması. 4lü wet n wild Color Icon far paleti fiyatı 22.90 TL ve 10’lu wet n wild Color Icon far paleti fiyatı 32.90 TL. Fiyat oranlarına bakarsanız 10’lu far paletini almak tabii ki daha mantıklı. Ama bence 4’lü far paletinin boyutu da tam makyaj çantasında taşımalık.

Öneri yazı: Maybelline SuperStay 24h fondöten yorumları

wet n wild Color Icon far paleti ürünlerinden ben 4lü olan paleti denedim. İçerisinde hafif koyu yeşil, açık renk, gold ve geçiş farı vardı. Paletin içinden fırça çıkmıyor o yüzden mutlaka yanınızda şu minik far fırçalarından bulundurun.

wet n wild Color Icon far paletinde en çok dikkatimi çeken şey renklerin üzerine gözün hangi kısmına sürülmesi gerektiğinin yazması. Benim gibi makyaj yapmayı seviyor ama bir türlü hangi renk farı nereye sürsem bilemiyorum diyenler için bu müthiş bir hizmet 🙂 Mesela 4lü far paletinde 1 tanesi kaş kemiğine, 1 tanesi göz kapağına, 1 tanesi göz kapağındaki çizgiye ve sonuncusu da tüm renkler arasındaki far geçişi için kullanılmalı şeklinde uyarılar var. Uygularsınız uygulamazsınız bilemem ama bence çok kullanışlı.

wet n wild Color Icon far paleti özellikle 4lü olan şıp diye çantaya atıp taşınabileceğinden önerebileceğim ürünlerden. Bakalım wet n wild 2018 yaz koleksiyonundaki diğer ürünleri de bu kadar sevecek miyim? 🙂

Gizem Aydoğan ile Güzellik Facebook sayfamı takip etmeyenleri şuraya alalım <3