Kahve İçeriğiyle Yeni Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi

773
Şeker Peelingi

L’Oréal Paris’in Şeker Peelingi ailesinin yepyeni lansmanı ”Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı”, %100 doğal kaynaklı 3 şeker ve kahve çekirdekleri ile zenginleştirilmiş formülü ile cildi temizleyip arındırırken cildinize enerji kazandırıyor, şişkinlik görünümünün ve yorgunluk izlerinin azalmasına yardımcı olarak kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Farklı cilt ihtiyaçlarına cevap veren “L’Oréal Paris Şeker Peelingi” serisine şimdi de kahve içerikli Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı” eklendi. Serinin en yeni üyesi “Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı”, %100 doğal kaynaklı 3 şeker içermesinin yanında kahve çekirdekleri içeren formülü ile ciltteki şişkinlik görünümünü ve yorgunluk izlerini azaltarak cilde enerji veriyor, bebeksi pürüzsüzlükte ve sağlıklı görünen bir cilde kavuşturuyor.

Dudaklarınızın üzerinde de uygulayabileceğiniz L’Oréal Paris “Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı”, hoş kokusu, hafif ve hassas jel dokusuyla mükemmel bir peeling deneyimi sunarken ısıtan etkisiyle cildi yoğun şekilde arındırıyor, cilde enerji kazandırıyor.

L’Oréal Paris Şeker Peelingi Yorgunluk Karşıtı için Önerilen Tüketici Fiyatı: 49,90

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂