Nivea Micellair Gül Suyu Serisi İncelemesi

2804
Nivea Micellair Gül Suyu

Gül suyunun kokusundan hoşlanmadığımı her fırsatta dile getiriyorum ama cilde faydalarını öğrendikten sonra gül suyu içeren cilt bakım ürünlerine hemen hayır demiyorum. Gül suyu ve gül yağı ile ilk tanışmam Gülsha ürünleri ile olmuştu ve açıkçası gündüz ve gece iksirine bayılmıştım. Son keşfim ise Nivea Micellair Gül Suyu Serisi.

gülsha gül iksiri serisi yorumları

Nivea Micellair Gül Suyu Serisi incelemesi

Nivea Micellair Güllü Temizleme Suyu yorumları

Nivea Micellair Güllü temizleme suyu makyajı güzel çıkarıyor. Makyaj temizleyici konusunda benim kıstasım – eminim pek çok kadının da böyledir- maskara ve göz kalemini nasıl çıkardığı. Nivea Micellair Gül Suyu temizleme suyunu kullanırken bastırmanıza veya gözlerinizi tahriş etmenize gerek yok. Ciltte kayan bir yapısı var. Nivea Micellair Gül Suyu kullananlar bana hak verecektir ki ciltte pıt diye kayıyor. Sanıyorum bunun sebebi içerisindeki gliserin. Kokusu çok hoş, içinizi bayıltmıyor. Gül suyunu sevenler daha da çok sevecektir. Sonrasında cildi kurutmuyor. Cildiniz gayet nemli kalıyor.

Nivea Micellair Güllü temizleme suyu fiyatı 400 ml/ 20 TL civarında

Sudocrem nedir? Faydaları ve kullanım önerileri

Nivea Micellair Gül Temizleme Sütü yorumları

Temizleme suyunu sürdükten ve makyajımı çıkardıktan sonra temizleme sütünü uygulayınca insan nem bombasına dönüşüyor. Hem krem gibi hem de kremin yarattığı yapış yapış hissi olmuyor. Nivea Micellair Gül Suyu Temizleme Sütü vaadini gerçekleştiriyor. Kokusu çok güzel ve cilt tarafından hızla emiliyor. Uygularken bile insanı mutlu ediyor. Nivea Micellair Gül Suyu Temizleme Sütü kullananlar eminim ne demek istediğimi anlayacaktır.

Nivea Micellair Gül Temizleme Sütü 200 ml / 18 TL civarında

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın ?

Nivea Micellair Gül serisi ile ilgili yorumlarınızı yazmayı ihmal etmeyin.