Procsin Black Mask ile haftalık bakım

567
Procsin Black Mask

İçeriğindeki aktif karbon sayesinde cildin yenilenmesine, onarılmasına ve canlandırılmasına yardımcı olan Procsin Black Mask’ kadınların ihtiyacı olan haftalık bakımı etkili şekilde sağlıyor. Siyah maske,yüzdeki siyah nokta, yağ ve ölü hücreleri toparlayarak cildi derinlemesine temizlerken,daha yumuşak ve parlak bir yüze kavuşmaya da yardımcı oluyor.

Procsin Black Mask içeriğinde neler var?

Sağlıklı ve bakımlı bir cilde sahip olmak her kadının istediğidir. Çünkü cildimiz en güzel giysimizdir. Aktif karbonun gücünden yararlanan Procsin Black Mask’in içeriği; doğal polifenoller, kalsiyum, çinko ile potasyum mineralleri ve birçok vitaminden oluşuyor.
Ciltte kan dolaşımının artmasını sağlayarak nem dengesinin ayarlanmasına da fayda sağlayan Procsin Black Mask, cildin üzerindeki kir ve yağ dokusunu temizleyerek, ölü hücrelerden arındırılmasına katkı sağlıyor.Kadınların ihtiyacı olan haftalık cilt bakımını sağlayan siyah maske, siyah nokta oluşumunu da zamanla azaltmaya yardımcı oluyor.

Procsin Black Mask nasıl kullanılır?

– Cilt öncelikle procsin yüz temizleme jeli veya köpüğü ile temizlenir.
– Cilt soğuk su ya da buz ile hafif nemlendirilir. Maske cilde sürülür.
– Kuru ve normal ciltlerde en az 20 dk., yağlı ciltlerde ise 25 dk. bekletilir.
– İlk kullanım için 5 hafta önerilir. İlk haftalarda haftada 2 defa 2’şer gün ara ile devam programında ise haftada 1 kez kullanılması önerilir.

Procsin Black Mask’i Gratis, Watsons, Rossmann, Eve Shop, Migros, Trendyol, File, Hepsiburada, CosmoHome, Pino, parfümeri ve eczanelerde bulabilirsiniz.

Procsin Black Mask fiyatı 100 ml / 29.90 TL