Saçlarda turunculaşma karşıtı Elseve Mor Şampuan

151
Elseve Mor Şampuan

L’Oréal Paris Elseve Mor Şampuan ile ilk kullanımdan itibaren saçlarda turunculaşmaya son!

Sarı, gri ve rengi açılan kumral saçların bakımında en büyük sorunlardan biri olan turuncu yansımalar L’Oréal Paris Elseve Mor Şampuan ile son buluyor. Elseve Color-Vive Bakım Ailesi’nin yeni üyesi Turunculaşma Karşıtı Mor Şampuan, ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor, saçların daha küllü parlak ve güzel görünmesini sağlıyor.

Sarı, gri ve rengi açılan kumral saçlı kadınların ortak sorunu saçlarda zamanla ortaya çıkan turuncu yansımalar… L’Oréal Paris Elseve Color-Vive Bakım Ailesi’nin en yeni üyesi Mor Şampuan ise bu yansımaları engelleyerek bu sorunu ortadan kaldırıyor. Günlük şampuandan farklı olarak şampuanlama rutinine haftada bir kez dahil edilen Mor Şampuan ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor.

Mor Şampuan, mor renklendiriciler ve UV filtresi içeren formülü ile karşıt turuncu tonları nötralize ederek, istenmeyen turuncu, sarı renkteki yansımalara karşı savaşıyor, saçların daha küllü, parlak ve güzel görünmesini sağlıyor.

Haftada bir kez ıslak saça Elseve Color-Vive Bakım Ailesi rutininiz sırasında, 1-3 dakika masaj yaparak mor şampuanı uygulayın, iyice durulayın ve saçlarınızdaki turunculaşmaya son verin!

L’Oréal Paris Elseve Mor Şampuan için Önerilen Tüketici Fiyatı: 24,90 TL