Sağlıklı ve bakımlı bir cilt için Vichy

57

Her yaşta ve her cilt tipindeki kadına, günlük bakım rutinlerinde yardımcı olan Vichy, etkili içerikleriyle cilde derinlemesine bir bakım sağlarken temiz formülleri sayesinde ciltte hassasiyete sebep olmuyor. 40 senedir ekspozom bilimine öncülük eden Vichy Laboratuvarlarında geliştirilen ürünler, bakımlı bir cilde sahip olmanın anahtarını sunuyor.

Sıcaklar kendisini yavaş yavaş hissettirmeye başladı. Baharın gelişiyle birlikte cildimiz ekstra bakıma ihtiyaç duyuyor. Yaşlanma karşıtı bakım odağıyla sağlıklı güzellik bilincini artırmada öncü rol üstlenen Vichy, temiz içeriklerden oluşan güçlü formülleriyle cilt bakımında trendleri belirliyor.

Temiz içerikli Vichy ürünleri ile sağlıklı cilt bakımı

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum 1 ayda koyu leke görünümünü azaltıyor
Cilt, vücudumuzun bariyeri olduğundan, iç ve dış faktörlerden etkilenen ilk organ olma özelliği taşıyor. Koyu lekeler, bu iç ve dış faktörlerin cilt yüzeyi üzerindeki ana etkileri arasında yer alıyor. Pek çok kadının gündeminde yer alan koyu leke görünümünü azaltma konusunda Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum, en etkili çözüm olarak öne çıkıyor.

Güneş kaynaklı lekelere karşı rahatlıkla kullanılabilen ve 1 ayda koyu leke görünümünde azalma [1] sunan Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum, glikolik asit ve peeling kompleksi içeren formülüyle cilde daha eşit ve aydınlık bir görünüm veriyor.

İlgili: Vichy Liftactiv Collagen Special İncelemesi

Tüm cilt tipleri için uygun olan ve dermatolojik kontrol altında test edilen Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum’un niasinamid içeren formülü, kırışıklık görünümünü de gözle görülür şekilde azaltmaya yardımcı oluyor. Ciltte hızla emilen, hafif ve yağsız bir dokuya sahip olan serumu deneyenlerin %78’inde daha eşit cilt tonu [2] görüldü. Hassas damlalığı sayesinde kullanılacak miktarı rahatlıkla ayarlanabilen Vichy B3 Koyu Leke Karşıtı Serum, sabah-akşam temiz ve kuru bir yüze birkaç damla uygulanarak cilde ışıltı ve pürüzsüzlük kazandırıyor.

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Krem ile cilt anında daha pürüzsüz hissediyor
Yeni Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Krem, geniş spektrumlu SPF50 güneş koruması ile güçlendirildi. Koyu lekelerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltan krem, ciltte rahat bir his bırakıyor, cilt anında daha pürüzsüz hissediyor. Niasinamid içeren formüle sahip, hızlı emilen, yağlı ve yapışkan his bırakmayan Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Krem’i, her sabah kuru cildinize tek başına ya da Liftactiv B3 Serum’dan sonra uygulayabilirsiniz. Yeni Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Krem sayesinde leke ve yaşlanma karşıtı bakımınızı yaparken aynı zamanda cildinizi güneşten koruyacaksınız!

Mineral 89 Nemlendirici Serum’u deneyenlerin %72’si cildinin daha canlı göründüğünü belirtti. Mineral 89 Nemlendirici Serum, özellikle yağlı ve karma ciltleri yağlandırmadan nemlendiriyor ve ferahlık hissi yaratıyor. Saf hyaluronik asit ve milyonlarca mineral açısından zengin %89 Vichy Volkanik Suyu içeren eşsiz bir formüle sahip serum, havaların ısındığı bugünlerde cildinize ihtiyaç duyduğu nemi sağlıyor.

Mineral 89 Nemlendirici Serum, hava kirliliği ve stres gibi çevresel faktörlerle nemini kaybeden cilde nem, dolgunluk ve canlılık kazandırıyor. Mükemmel ve minimal formülüyle cildi 24 saat nemlendiriyor [3]. Deneyenlerin %72’sinin cildinin daha canlı göründüğünü belirttiği [4] Mineral 89 Nemlendirici Serum’u, sabah veya akşam temiz cildinize uygulayabilirsiniz.

Vichy’nin çok sevilen ürünü Mineral 89 Nemlendirici Serum, şimdi krem formatında
Mineral 89 rutini, serumun ardından yeni Mineral 89 Nemlendirici Krem ile tamamlanıyor. Derinlemesine nemlendiren ve güçlendiren cilt bakım kremi, 72 saat nem sağlıyor. Yağsız yapısı ile çabuk emilen, cildinizin günlük nem seviyesini artıran ve cilt bariyerinizi güçlendiren Vichy Mineral 89 Nemlendirici Krem, hyaluronik asit, E ve B3 vitaminleri ve skualen ile formüle edildi.

Normal ve normalden yağlıya dönük ciltler & kuru ciltler için iki farklı versiyonda tüm cilt ihtiyaçlarına hitap ediyor. Canlandırıcı dokusuyla ciltte anında eriyen krem, uzun süreli cilt beslenmesi için nemi hapsediyor. Parlayan, sağlıklı görünen bir cilt için cildin dolgun görünmesini ve yatışmış ve esnek hissetmesini sağlıyor. Alkol ve silikon içermeyen Mineral 89 Serum ve kremler cildinize hak ettiği bakımı temiz formülasyonlarla sağlıyor. Tüm cilt tipleri ve tonları için uygun kremi, daha güçlü etki için Mineral 89 Nemlendirici Serum’dan sonra uygulayabilirsiniz.

Vichy Ürünleri Tavsiye Edilen Satış Fiyatı:

Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Serum: 999.90
Liftactiv B3 Koyu Leke Karşıtı Krem: 1099.90
Mineral 89 Nemlendirici Serum 30 ML: 439.90
Mineral 89 Nemlendirici Serum 50 ML: 674.90
Mineral 89 Nemlendirici Krem: 574.90

[1] Klinik test, 44 kişi
[2] Kişisel değerlendirme, 52 kişi, 1 ay
[3] Tüketici testi, 189 kişi, 4 hafta sonra
[4] Instrumental test, 24 kişi

basın bülteni