FOREO ile Yeni Yılda Yenilenme Rutini

88

Pandemiyle birlikte geçen 2021’i ardımızda bırakıyoruz. Yeni yıl, yeni beklentiler, yenilikler ve yeni hedefler demek. 2022’ye tazelenmiş ve yenilenerek girmek için ise önceliği cildinize verebilirsiniz. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, herkesin yeni yıla yenilenerek girebilmesi için evlere profesyonel bakımı getiriyor. FOREO’nun evlerin konforunda sunduğu profesyonel bakım rutini, yeni yıl planlarının yapıldığı ve dileklerin dilendiği bugünlerde cildinize iyi gelecek!

Her bir yeni yıl, yeni bir başlangıç demektir. Zorlu geçen 2021 yılının ardından 2022’ye pozitif enerjilerle başlıyoruz. Kendimize daha çok vakit ayırdığımız, yeni hayaller kurduğumuz, yeni hedeflere ulaşmak için çabalayacağımız bir yıl olmasını dileyerek 2022’ye hazırlanıyoruz. Stres, yoğunluk ve hava koşullarından dolayı zayıf düşen cildimize de kapsamlı bir bakım yapmanın şimdi tam zamanı. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, tam da bu dönemde tazelenmenin ve yenilenmenin anahtarını sunuyor. Etkili ve güvenilir cihazlarıyla profesyonel cilt bakımını evlere taşırken yeni yılda kullanıcılarının yepyeni bir cilde kavuşmasına yardımcı oluyor. Hem cilde hem de ruha iyi gelen FOREO’nun bakım rutini, kısa sürede etkisini gösteriyor.

İlgili yazı: Kuru ciltler için Foreo Ufo incelemesi

Tüm FOREO cihazlarında bulunan kan akışını uyarmak, sıkılığı ve esnekliği geri kazandırmak için cilt yüzeyinin derinliklerine düşük frekanslı masaj yapan T-Sonic™ titreşimleri gibi patentli teknolojiler, yenilikçi özellikleriyle kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. BEAR™ serisinde yer alan microcurrent (mikro akım) teknolojisi, vücudun hücresel seviyedeki elektrik akımlarını taklit ederek cildi sıkılaştırmaya yardımcı oluyor. Anti-Shock System™’i ise cildin elektriğe karşı direncine göre cihazın mikro akım yoğunluğunu otomatik olarak ayarlayabiliyor. UFO™ 2 cihazında yer alan LED ışık teknolojisi de 8 ışıktan oluşan tam spektrum LED ışıklarıyla yaşlanma etkilerini azaltmaya ve göz altı morluklarının yok edilmesine yardımcı oluyor.

Cildi arındırarak derinlemesine temizlik yapan yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA™ 3, silikon uçlarıyla cilde masaj yapıyor. Hem bakım hem de egzersiz yapan mikro akım yüz sıkılaştırma cihazı BEAR™ yaşlanma karşıtı bakım uyguluyor. 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2 ise kriyoterapi, termoterapi modlarıyla ve LED ışık teknolojisiyle cildin derinliklerine işleyen profesyonel terapiyi evlerin rahatlığına taşıyor. FOREO’nun hem pratik hem de etkili cihazlarıyla kendine vakit ayırabilen kullanıcılar, yeni yıla yenilenerek ve tazelenerek girmeye hazırlanıyor.

Yenilenme rutinin ilk adımı: Derinlemesine temizlik

Yeni yıla yeni bir cilt görüntüsüyle girmek isteyenler kendilerini FOREO’nun profesyonel bakım rutinine emanet ediyor. Öncelikle cildi arındırarak ve temizleyerek işe başlayan FOREO, arındırma işlemini farklı cilt tipleri için geliştirilen farklı renkte cihazlara da sahip LUNA™ 3 ile yapıyor. Gözeneklerde biriken kiri, yağı ve ölü deriyi %99.5 oranında temizleyen yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA™ 3, 8 bin T-Sonic™ titreşimiyle ve 16 farklı güç seviyesiyle cildi temizleyerek silikon uçlarıyla hedef bölgelere gençleştirici masaj terapisi uyguluyor. Ön tarafında yer alan yumuşak silikonu ve patentli T-Sonic™ titreşimleri sayesinde sadece bir dakika içerisinde cildi derinlemesine temizleyebilen LUNA™ 3, arka tarafıyla da sürülen krem ve serumların da etkisiyle yaşlanma karşıtı masaj yapıyor.

İkinci adım: Yüz sıkılaştırma ve yaşlanma karşıtı bakım

En son teknolojilerden yararlanılarak geliştirilen tasarımıyla, cildin yaşlanma etkileriyle mücadele etmesini sağlayan mikro akım yüz sıkılaştırma cihazı BEAR™, boyun ve yüz bölgesindeki 69 kası çalıştıran bir masaj uyguluyor. Egzersiz ve bakımı bir arada sunan microcurrent (mikro akım) teknolojisinden yararlanan BEAR™’nin gelişmiş mikro akımları, yüz kaslarını şekillendirmek, cildi sıkılaştırmak ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmek için vücudun hücresel seviyedeki elektrik akımını taklit ediyor. Bu sayede kolajen üretimi artıyor ve elastin onarımı gerçekleşmiş oluyor. 10 farklı mikro akım yoğunluğu ile de tercihe göre kişiselleştirilebilen BEAR™, patentli T-Sonic™ titreşimleriyle de gözeneklerdeki kan dolaşımını hızlandırarak, ciltteki toksinlerin uzaklaşmasına yardımcı oluyor. Bir diğer patentli teknolojisi olan Anti-Shock System™’i ile de cildin dayanıklılığını ölçerek verilen mikro akımların yoğunluğunu ayarlayabiliyor.

Son adım: Cildin derinliklerine işleyen etkili bakım

Aktif maske bileşenlerinin cildin derinliklerine işlemesine yardımcı olan 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2, cildin yenilenmesine ve tazelenmesine yardımcı oluyor. T-Sonic™ titreşimleriyle yüz ve boyun bölgesindeki gerginlik noktalarını gevşeterek cilde etkili bir masaj uygulayan UFO™ 2, kriyoterapi ve termoterapi modlarıyla profesyonel terapiyi evlerin rahatlığına taşıyor. En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile hazırlanan UFO™ 2, bakım yaparken LED ışık teknolojisinden de yararlanıyor. 8 ışıktan oluşan tam spektrum LED ışık teknolojisiyle de yaşlanma etkilerini azaltmaya ve göz altı morluklarının yok edilmesine yardımcı oluyor.

Yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı LUNA™ 3 1999 TL, mikro akım yüz sıkılaştırma cihazı BEAR™ 2.999 TL, 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi cihazı UFO™ 2 ise 2899 TL’ye satışa sunuluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da [email protected] adresine ulaşabilirsiniz.