Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon İncelemesi

709
Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon

Lisede bir İngilizce öğretmenim var, Clinique’ten başka marka kullanmazdı biz de özenirdik büyüyelim de kullanalım diye. Gel zaman git zaman Clinique marka bir seri de ben edindim. Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon bu serideki ürünlerden biriydi.

Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon İncelemesi

Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon, Clinique’in 3 Adım serisinde yer alan nemlendiricisi. Çok kuru/kuru ve Kuru/Karma cilt tipleri için önerilen Temizleme Arındırma ve Nemlendirme adımından 3.süne tekabül ediyor. Aldığınız boyuna göre tüpte veya pompalı şişede geliyor.

Bepanthol cilt bakım kremi incelemesi

Kokusuz ve dermatolojik olarak test edilmiş bir ürün. Günde 2 kez yüz ve boyun bölgesine sürmek yeterli. Ben ürünü tek başına hiç kullanmadım. Mutlaka Clinique yüz temizleme jeli ile temizlediğim ve ardından Clinique Arındırıcı Losyon Tonik uyguladığım cilde 3. Adım olarak  Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon uyguladım. Kokusuz olması bazen garip geliyor çünkü her ne kadar kokusuz ürünler kullanmak gerekse de o ferah koku bazen hoşuna gidiyor insanın.

Hafif bir dokusu var. Clinique 3 adım serisi özelinde söylüyorum cilt tipinize göre seçim şansınızın fazla olduğu bir seri. Genelde bazı markalar Karma deyip her ürünü herkese satmaya çalışırken Clinique bu konuda gerçekten çok ciddi. Ben Çok Kuru/Kuru serisini kullanmıştım.

Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon kremsi bir yapıya sahip. Jel gibi değil veya çok koyu kıvamlı değil. Sürdükten sonra hızla emiliyor. Bu ürün hem kuru ve çok kuru hem de kuru ve karma ciltler için uygun. Hızlı emiliyor ama nemli hissi uzun kalıyor. O nedenle gerçekten de günde 2 kez uygulamak yeterli.

Benim genel olarak beğendiğim bir kremdi. Kuru ciltliler için kesinlikle öneririm. Özellikle tahriş, kızarıklık gibi hassasiyetleriniz varsa Clinique en güvenilir markalardan.

Clinique Dramatically Different Nemlendirici Losyon fiyatı:

  • 50 ml 139 TL
  • 125 ml 239 TL
  • 200 ml 265 tl
  • 30 ml 49 TL

Kampanyaları takip edin. İnternet sitesinin linkini buraya bırakıyorum.

https://www.clinique.com.tr/

Bu arada Clinique internet sitesinde online satış var ve deneme boy ürünler sekmesi de mevcut. Bu sebeple de kullanıcı dostu markalar arasında.

: )

https://www.clinique.com.tr/products/1628/deneme-boy-urunler

Beklenmeyen bir tepki görürseniz hemen bol suyla yıkayın.
Alerjik biriyseniz uzmana danışmadan kullanmamakta fayda var.

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂