Yağlı ve akneli ciltler için Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50+

1087
Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50

Yağlı ve akneli ciltler için güneş kremi arayanlar Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50+ ile güneşe karşı cildini korurken cilt parlaklığından da kurtuluyor.

Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50+ aşırı yağlı ve hassas ciltleri güneşin zararlı UV ışınlarının neden olabileceği hasarlara karşı korur. İçeriğindeki yatıştırıcı, anti enflamatuar Avène Termal Suyu ve E vitaminiyle zenginleştirilmiş kuru dokusuyla tamamlayıcı hücresel koruma sağlar. Cilt saten gibi mat, parlamayan bir görüntüye kavuşur. Paraben içermez.

Artan yaz sıcaklarında güneşten gelen zararlı ışınlar her cilt tipi için zararlı.

Avene Tinted Cream 50 faktörlü renkli güneş koruyucu krem incelemesi

Avène SPF 50+ Cleanance Solaire güçlü antioksidan etkisiyle akneye ve lekelenmeye eğilimli ciltleri güneşin zararlı UV ışınlarından çok yüksek faktörü ile korur. Yatıştırıcı Avene Termal Su açısından zengin içeriğiyle ultra hafif bir doku ve parlamayan bir cilt görünümü sağlar. Yapışkan olmayan yağsız yapısı hoş bir etki bırakır.

Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50

Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50+ nasıl kullanılır?

Avène SPF 50+ Cleanance Solaire’in pratik pompalı ambalajı ürünün tam olarak miktarını dozlamaya imkan verir. Güneşe çıkmadan 30 dakika önce, yüz ve boyun bölgesine 6 pompa uygulayın. Ürünü özellikle terledikten, yüzdükten ve havlu ile kurulandıktan sonra tekrarlayın.

Eau Thermale Avène Cleanance Solaire Spf 50+ Fiyatı: 50 ml 82 TL