Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi incelemesi

2460
Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi

Garnier bir süredir radarımda olan markalardan. İlk çıktığı zamanlarda nedense sevememiştim ama geçenlerde Migros’ta nemlendirici kağıt yüz maskesi indirimli halde satılıyorken aldım, denedim ve pek beğendim. Üzerine zaten kullandığım Garnier saf kömür peelinginden de memnun kalınca Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi denenecekler listeme girdi.

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi incelemesi

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi, Garnier’in yakın zamanda çıkardığı kağıt maske serisine dahil bir ürün. Bir ambalaj içinde satılıyor, ambalajı açıp yüzünüzdeki boşluklara uygun kesilmiş maskeyi yüzünüze yapıştırıyor ve talimatlara göre bekletiyorsunuz. Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi fiyatı 10 TL civarında.

Fondötenli Güneş Kremi Önerileri

Garnier kömür maskesi maskesi arındıran, gözenek sıkılaştıran ve nemlendiren ve matlaştıran olmak üzere 2 çeşit halinde satılıyor. Benim cildim yağlı olmadığı için matlaştırıcı kağıt maskeyi değil nemlendirici olanı tercih ettim.

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi son zamanların trend maddesi hyalüronik asit içeriyormuş. Ayrıca adından da anlaşılacağı üzere kömür de var. Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi öyle etkiliymiş ki 1 haftalık nem ihtiyacını karşılıyormuş. Ben kullandıktan sonra gerçekten cildim yumuşacık ve nemli oldu. Ancak acaba 1 hafta nemli kalır mı diye de test etmedim açıkçası. Zira kuru ciltli olanlar bilir nemlendirici sürmemeyi göze alamazsınız 🙂

Arnavut Kremi Nedir? Neye İyi Gelir?

Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi bildiğiniz vıcık vıcık denebilecek kadar bol serumlu. Bu güzel bişey. Bol serum içeriyor, malzemeden çalmamışlar yani 🙂 Yüzümü yıkadıktan sonra kağıt maskeyi yüzüme yerleştirdim ve 15-20 dakika bekledim. Kağıt maske bildiğiniz kurudu. Bu şekilde kuruduğunu hissetmek güzel çünkü insan şöyle düşünüyor: “Bu kadar serumu cildim emdi, kesin yumuşacık olacak, vay be güzel maskeymiş”

Tek kullanımlık bir ürün olan Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesini bence rutin olarak değil ama ayda 1 veya 15 günde 1 deneyebilirsiniz. Zaten iddiası 1 haftalık nem depoladığı yönünde. Dolayısıyla 15 günden önce kullanmaya gerek yok. Tatile giderken çantaya atmak için çok mantıklı bir ürün. Hele güneşten yanan cildin gerildiği ve bakıma ihtiyaç olduğu zamanlarda kullanmaya bence çok uygun.

Ben beğendim ama Garnier saf kömür siyah kağıt yüz maskesi kullananlar da yorum yaparsa çok sevinirim 🙂

Öpücükler

Gizem Aydoğan

Facebook ve Instagram hesaplarımı takip etmeyi unutmayın 🙂